Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok ötleteket nekem? (FONTOS)

Adnátok ötleteket nekem? (FONTOS)

Figyelt kérdés

A barátom olyan ajándékot kap tőlem, hogy kis cetlikre lesz irogatva mindenféle aranysságok.

Amik kilőve, mert már nekem is eszembe jutottak: szeretlek, imádlak, köszönöm hogy vagy nekem, köszönöm hogy velem vagy, lesz olyan amin idézet lesz, és olyan is lesz amin kettőnkkel kapcsolatos történetek. Lesz olyan, amire csak rajzolva lesz egy-egy szivecske. És mivel reggelente bontogatja, ilyen is lesz: Jó reggelt Szerelmem. Hogy aludtál Édesem?


Ezen kívül ötletek?

Nagyon megköszönném!!!


2010. máj. 2. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
ÉN ezt az "ajándékötletet" nem értem...
2010. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én olyat szoktam a Kedvesem születésnapjára, vagy csak úgy, hogy a cetlik mindegyike egy "útvonal", a lakásban elrejtek mindenféle aranyos, szerelmes holmit, szivecskét, csokikát, bármit és "megkerestetem" vele, persze ez kis szervezést igényel azért :), az első cetlit reggel mondjuk a kávéscsésze alá teszem, rögtön megtalálja, amire pl. azt írom, hogy menj el a komódig, ott nézd meg mi lehet a háta mögött. Ott megint talál egy cetlit, amire szerelmes üzit írok pl. és mondjuk ott egy pici csoki, vagy valami. A cetli megint egy "útmutatás" (ugye ekkor már tudom, merre áll), lépj jobbra három lépést, majd balra kettőt...stb. Ezek akkora örömet okoznak, szoktam variálni, hogy fordulj délnek, vagy északnak és akkor gondolkodik, hogy most merre is állok, de nevet-nevet és keres kíváncsian, mint egy gyerek, pedig már 34 évesek vagyunk, de ezt sosem unjuk meg.
2010. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
365 db cetli,1 éven keresztül minden reggel kinyit egyett. És miket írjak rá? Nem élünk együtt. Azok az ötletek kizárva amiket fent már írtam.
2010. máj. 2. 11:27
 4/10 anonim ***** válasza:
tehetnél bele "kupon" jellegűeket, pl: puszi kupon, csók kupon, masszázs kupon, ilyenek...
2010. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérj tőle randit egy adott napra (csak te is írd fel magadnak:) )
2010. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én csináltam a szerelmemnek olyan kártyákat amikre ilyen kívánságok vannak.pl.séta kettesben,film nézés,sütizés,mozi,piknik,sütés együtt,masszírozás,közös zuhany,fürdés stb.stb és amelyikhez kedve van,azt odaadja nekem és teljesítem,megcsináljuk együtt:) 1 nap egy kártya.Nagyon szereti pedig 31 éves :)

Te is csempészhetsz ilyeneket bele,ha jó ötletnek találod!

2010. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11:33 egy rúgóra jár az agyunk :)
2010. máj. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a 365 napig minden nap egy cetli... Hááát ez nekem már nagyon sok lenne, pedig nő vagyok. Túlzásokba azért nem kell esni.
2010. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem te kérdezted a minap,hogy milyen az ajándékötleted? Ha jól emlékszem az első évfordulóra találta/találtad ki. Amúgy az idézetek is jók. :)
2010. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a szeretlek imádlak köszönöm h vagy nekem stb elég sablon szövegek, már az 5. után is megunnám, nemhogy a 365. után, pedig lány vagyok. a kuponos jobb ötlet, vagy csak egyszerüen irj idézeteket vagy kreativabb dolgokat!
2010. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!