Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat változtak az emberek az...

Sokat változtak az emberek az utóbbi tíz évben?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy jobbak vagy megértőbbek egymással,vagy ellenkezőleg.Ti mit gondoltok?
2010. máj. 1. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon egyéni, mindig új emberek születnek, ez szerintem nem megállapítható. :) Úgy tudom, vannak statisztikák ilyesmiről, nézz utána a neten, ha találok, én is linkelek.
2010. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi rendes tőled!!!!
2010. máj. 1. 20:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani. De a tapasztalatom szerint kevésbbé megértők és toleránsak a másik emberrel. Sokkal több a válás, a családon belüli viták,vagy éppen a politika miattiak.
2010. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Liberálisabb a társadalom sokkal, ami szemmel láthatóan bomlasztó. Nem tudok neked szinte olyan fiatalt mutatni, aki legalább egyszer ne füvezett volna, és ez a viselkedés kihat az egymással szembeni viselkedésre is. Nem megértőek, nem figyelnek a másikra, már semmi sem szent hogy így fogalmazzak. Persze vannak dolgok, amiket nem kell megérteni, sem elfogadni, akár ez a füves példa is, nekem például soha nem kellene semmilyen kábítószerfogyasztó, nem vagyok hajlandó elviselni az ilyet. Szóval szerintem egyre rosszabb, de ez csak az én meglátásom, szerintem erről statisztika nincs :)
2010. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az oktatás színvonalának elmaradottsága okozza a fiatalok egy részének bunkóságát és egyéb dolgokat.

Az oktatás reformja az egyik fő kérdésnek kellene lennie a kormányzó pártnál.


A kérdésre válaszolva pedig, 10 év alatt még szomorúbb és elégedetlenebb lett a magyar társadalom. Szomorúságban talán első helyen vagyunk az unióban ha jól tudom.

2010. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én is így látom. Akkor nem tévedek.

Köszi a választ!

2010. máj. 1. 21:08
 7/11 A kérdező kommentje:
Tényleg ha már itt tartunk,más államokban mi lehet a helyzet?
2010. máj. 1. 21:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha például kimész Ausztriába vagy Németországba szétnézel, ég és a föld :) Én voltam mindkét országban és még a levegő is más, ezerszer másabb, közvetlenebb emberek, nincs eldurvult liberális gondolkodásmód és egyebek, de majd itt is változni fog mostmár :)
2010. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
21:16 Konkrétan mire gondolsz?(talán amire én...)
2010. máj. 1. 21:21
 10/11 anonim ***** válasza:

10 éve, amikor én középiskolás voltam, azért a tanár - legalábbis a mi iskolánkban - még tudott tanítani... Ok nem volt mindenki mintagyerek, de nem volt ez, hogy büntetlenül zavarhatja egy gyerek az órát, és az igazgató még a tanárt b.ssza le. Amikor - már a "másik oldalon" - a tanáriban elmondtam, hogy fegyelmezési gondjaim vannak, a kollégák idegesen lecsitítottak, hogy ne beszéljek ilyenről, mert meghallja az igazgatóhelyettes, OLDJAM MEG (visszatérő mindent elintéző varászszó).


Másik, hogy a tizenévesek körében nem volt ez az őrült szőrtelenítési mánia, nem hitették el egymással, hogy normál fazonú bugyit hordani, és nem szőrteleníteni csupaszra a nemiszerveket az gáz. Az anális szexet se akarta senki úgy beállítani, mintha a szex normális része lenne, egyáltalán, nem is nagyon volt téma az ilyesmi.

2010. máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!