Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért változtak meg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változtak meg ennyire az emberek?

Figyelt kérdés

Miért van az mostanság, hogy ha egy lány számára egy fiú totálisan nem jön be meg stb... akkor ember számba se veszi, tehát leszarja és már nincs kedvesség, és persze fordított esetben is. Tehát ha egy fiúnak nem tetszik egy lány akkor miért szarja le az helyett, hogy normálisan elmondaná neki, hogy köszi de nem?

Miért viselkednek így, miért nem gondol senki arra, hogy mit érez a másik fél? Tisztelet a kivételnek persze.


2011. márc. 26. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Te melyik fél vagy?

Engem érdekelne mi történt.

2011. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
engem is érdekel . amúgy gondolom te a lány vagy.
2011. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
azert mert az embereket nem az erdekli h valahogyan olyan valaszt adjanak ami nem bantja meg a masik felet,nem torodve mit erez..inkabb durvan ..mert ugy gondolja h igy hatasosabb,vagy mert eppen nincs kedve magyarazkodni..sajnos ezvan
2011. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én férfi vagyok. Ami történt az hosszú történet. Nekem nem kellet volna, hogy teljesen nyálasan adagolja be, de ne is úgy, hogy hagyjál már és tudtam, hogy tetszek neki mert csók is elcsattant. Pedig nem is nyaggattam tehát nem kerestem óránként stb... Igazából mi részünkről is ezt tapasztalom, hogy páran így viselkednek a lányokkal. Csak egy jó modorú lányt szeretnék magamnak és ha nem jön össze nem baj de ne tapossa telibe a szívemet.
2011. márc. 26. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozzatok már az ilyenekkel legyetek erősek idegileg,mert az is vmennyire férfias sztem
2011. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez Magyarország barátom! ;)


22/F

2011. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki így tesz egy emberrel, akkor utána miért csodálkozik ha őt is átb*szák?
2011. márc. 28. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!