Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ilyen családhoz?...

Mit szólnátok ilyen családhoz? Mélyen vallásos.

Figyelt kérdés

Reggel 05:00 kor kelés.Fogmosás,készülődés,reggeli.

Aztán irány dolgozni/iskolába,kinek mi.

Iskola/munka után rögtön haza,ebéd,tanulás,olvasás.1 óra tv.

Végül vacsora,fürdés,fogmosas, és 08:30 - 09:00 között takarodo.


2016. dec. 8. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Es ebben hol mutatkozik meg a vallas? Kb ugynigy nez ki a napom, csak edzesem is van.
2016. dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
nem ertem en sem, ebben hol a vallasi resz . azt vartam, hogy valahol majd a kotelezo mise, vagy biblia olvasas lesz a kifejtesben, de ilyet nem talaltam. alapjaraton ez a napirend nem lenne rossz, ha valoban van ideje mindenkinek a csaladbol egyutt leulni es reggelizni, ill este egyutt vacsorazni. ( erre eleg keveseknek van modjuk az eltero napi rutinjuk miatt ) .
2016. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Mitől "Mélyen vallásos" ??


Talán láttad, hogy a pincében imádkoztak??

2016. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%

Nem szeretem az ilyen ennyire merev rendszerben élő embereket.


De én eleve nem akarok családot:D

Szal,ha nekik ez megfelel az ő dolguk.

2016. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Alain Delon ***** válasza:
63%
Tévé? Az minek?
2016. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Az egyik szülő hazaér ebédelni? Vagy a gyerekek egyedül vannak otthon? Amúgy szerintem mi is ezt csináltuk a húgommal ötödik-hatodikban, amikor nem fél három és hat óra között értek véget az óráink (külön órákkal).
2016. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Jókat mosolygok a válaszaitokon.Én is ugyanezt akartam kérdezni.Mondtam is magamban,hogy na had lám,hogy milyen egy mélyen vallásos család élete. :-) Én ugyan hívőnek tekintem magamat.A vallásos az törvény ! Szigorúan tíz parancsolat,hétvégén kötelezően templom...De amit olvastam az első olvasatra egy jól beosztott időrend.Komolyan !
2016. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Kedves kérdező ! Én nem vagyok vallásos,nem teszem magamat szigorúan törvény alá.A hívő az én besorolásom.Hiszek Istenbe,de nem viszem túlzásba,és nem erőltetem másokra sem hogy térjenek meg vagy hasonló.Elfogadom hogy mindenki önmaga dönti el,hogy miben hisz.Amit leírtál abból hiányzik a hétvégi program,és a barátok.Ezt kellene észre vennünk ? Vagy mit ? Tényleg nem értem,de ezzel nem vagyok egyedül,mert a többiek sem értik...Nincsennek barátaid ? Vagy nem mehetsz sehova ? Esetleg Jehova tanúja vagy és el vagy tiltva emberektől ? Bocsánat,de csak tippelgetni tudok...
2016. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Régen szerettem korán kelni, ugyanis a reggeli olvasás néha jó kedvet/hangulatot adott egész napra. Viszont feleslegesen nem érdemes akkor kelni. Ha messze van az iskola/munkahely, akkor sem felesleges természetesen.
2016. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
96%
a vallásos rohadtul nem azt jelenti, hogy sose megy szórakozmi, és időbeosztása van... képzeld, vallásos vagyok járok misére, imádkozok kaja előtt stb., de közben jut idő a barátaimra is!!! És egyébként azért a mi családunk nem olyan mélyen vallásos, de ismerek egy csomót aki igen, és ott sincs idő beosztás, vagy ha mégis akkor biztos benne van az esti közös imádkozás! Szóval nemtom mit hívsz te vallásosnak de ez nem az :D
2016. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!