Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kaptatok ballagásra? Ha...

Mit kaptatok ballagásra? Ha pénzt, mennyit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 19:13
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sincs semmi baj a ballagási ajándékokkal.

Oké,ha túl vagy rajta, akkor már alap,meg az én jövőmet építem vele,meg stb.

De nem tudom, ki emlékszik még arra a stresszre, ami érettségi előtt rajta volt,és arra az örömre,hogy ott áll a "felnőttkor" küszöbén.Szval szerintem ennek ez a lényege,hogy a legtöbben ezek után egy teljesen új fajta életet kezdenek,messze a szülői háztól,"önállóan". Tehát ahogy írtam,ennek a jutalma a ballagási ajándék...

2010. máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Szerintem meg teljesen mindegy hogy csak úgy kap valaki pl új kocsit, vagy okot is keresnek rá. MErt általában akik ekkora ajándékokat kapnak annak nem kell amúgysem szárazkenyeret ennie, és úgyis megkapná egy idő után.
2010. máj. 2. 10:30
 33/42 anonim ***** válasza:
50%

Mindenki itt ilyen gazdag?

szerintem nem is tudják értékelni miket kaptak, csak elszórják minden hülyeségre.

Nálunk tavaly volt nagy családi ebéd amit anyukám főzött és az még az étteremnél is finomabb volt:P én is sokat segítettem.

Kaptam egy gyűrűt és egy kis pénzt.

Egyetemre meg majd csak most megyek, egyből nem volt annyi pénzünk rá.

Strébernek meg nem születtem sajnos.

2010. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Utolsó, azért a stréber nem egyenlő az okossal, ez csak azok szövege akiknek nincs alapból annyi eszük hogy felvegyék őket egyetemre. a másik meg hogy rengeteg olyan szak van ahova minimális pontszám kell államira. Azért ennyire ne skatulyázzunk.
2010. máj. 2. 11:58
 35/42 anonim ***** válasza:
de a közgáz szakoknál nincs ilyen kevés pontos:(
2010. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
én egy lakást kaptam a dubai mesterséges szigeten:D
2010. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
57%

Most akkor mi gazgadok vagyunk, mert kaptam kicsit több mint százeret ballagásomra? Hű, ezt jó tudni. Összesen kaptam ennyit, anyámtól, apámtól, nagyszüleimtől, keresztszüleimtől és a szüleim testvéreitől. Még mindig annyira sok? Én nagyon örültem neki, kijött belőle kéthavi lakbérem meg rezsim. Nem hiszem, hogy hülyeségre költöttem volna, és ne tudtam volna értékelni, nem tudom, miért kell így általánosítani, anélkül, hogy ismernétek a körülményeket.

Nem tudom, miért kell amúgy meg másokra irigyekdni. Ha valaki kapott egy kocsit, hát aztán. Ha nem kapott volna, nekem több jutna? Egy frászt. Ha én kaptam volna, mint kezdenék vele? Nem is tudok vezetni. Akkor most nekem miért fájjon, hogy más kapott?

2010. máj. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

hát ez az utolsó nagy poén volt :D. amúgy még most elgondolkoztam a kérdésen és a rá jövő válaszokon is. az érettségivel nagyon nagyon kevés helyen lehet elhelyezkedni, minek olyan nagyon megjutalmazni. 12 év után kell teljesíteni egy (persze) alap dolgot, és mikor fősulira/egyetemre megy és ott a diploma osztója lesz, na én arra mondom h akkor már megmutatta h ő mire képes, és 4-5 év alatt szerezte meg, és ha minden jól megy abból a tudásából fog igazán megélni(peeeeeersze ha nem brahiból ment fősulira). és nem az érettségiből....

19/L*

2010. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Hát én is szivesen mentem volna pszichológiára továbbtanulni, de sajnos annyi pontot nem tudtam összegyűjteni, ezért lejjebb adtam az igényeimből mert nem tudtuk volna fizetni.
2010. máj. 2. 13:45
 40/42 anonim ***** válasza:

12:36-os a poénos :D

19/L*

2010. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!