Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kaptatok/kaptok/fogtok...

Mit kaptatok/kaptok/fogtok kapni ballagásra? : D (általános isk. )

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
nem kaptam semmit mer nem ballagtam :D (6osztáloys gimi)
2011. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit,mert nincs rá pénzünk.
2011. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én már vagy 5-6 éve elballagtam általánosból.. Akkor kaptam egy vacsorát a Trófeában (elment az egész család, anyámék, apámék meg húgom) meg 1-2 kisebb ajándékot. :)
2011. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem:) valami konkrétat irhatna valaki:D
2011. febr. 19. 20:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Én pénzcsokrot kaptam (200-as, 500-as és pár darab 1000-res volt benne). Szép volt nagyon ( [link] )

Már nem emlékszem, mennyi pénz volt benne, de szerintem egy 10 000-res biztos.

2011. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez a pénzcsokor nagyon jó ötlet. :DD

Mamámnak megemlítettem, hogy szeretnék, majd venni magamnak egy hajsütőt és azt mondta, hogy, amit ballagásra kapok pénzt abból vehetek magamnak. :D Szóval elég valószínű, hogy annak az árát kapom meg és megveszem. De ebből úgyis az lesz, hogy meglátok egy tök jó nadrágot/pólót/fürdőruhát/kiegészítőt és lecsapok rá...

2011. febr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

téll jó ötlet volt a csokor:D


heh ismerős...én nem tudom megállni h ne költsem el a pénzem valami másra:)

2011. febr. 21. 13:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Karácsonykor is ez volt. Kaptam pénzt és el akartam rakni, hogy "na majd nyáron ebből lehet menni nyaralni", de elmentem vásárolni és megvettem az egész boltot... Olyan kár, hogy minden ilyen drága. Ha olcsóbbak lennének a dolgok akkor lehet, hogy mégis mennék a nyáron a barátnőimmel a Balcsira. Most is esélyes, de már nem annyira.

02-21 00:00 voltam...

2011. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
heh.jaahh olyan szar.egyszer ugy elmennék vásárolni, hogyha vki hozzámvágna olyan 100.000-et:D nem lenne rossz....
2011. febr. 25. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!