Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kaptatok ballagásra? Ha...

Mit kaptatok ballagásra? Ha pénzt, mennyit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 19:13
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell az érettségit egy Audival vagy százezrekkel jutalmazni? Ez a feladata, megcsinálta, szép dolog. De én sem kapok évente új autót azért, mert elvégzem a munkámat... Ha esetleg lediplomázik majd, akkor mit fog kapni, egy 20 milliós lakást? És akkor a szülők papolnak arról, hogy a gyerekek nem becsülik meg a pénzt...
2010. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

hát én tavaly ballagtam. kaptam egy fényképezőt mert már régóta azt szerettem volna, és nekem ennyi elég is volt. megtehetnék a szüleim és a rokonaim h sok pénzt kapjak, de ha ennyi idősen igazából nem tudom még mire költeni.. szerintem akkor nagyobb szükségem lesz rá hogyha elköltözök otthonról. a másik meg h mért kell szekálni azt, aki megbukik érettségin?én is megbuktam tavaly de a tanár hibájából mert az volt a célja. pótérettségire meg szinte nem is tanultam és négyes lett.........

19/L*

2010. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Huh,tényleg elég széles a skála,én 5 éve ballagtam kaptam virágot,15 ezer forintot,meg ezüst ékszereket..Meg persze a vacsora a nagy családdal...
2010. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Nem azt szekálom aki megbukik az érettségin, ha nem azt aki nem képes megütni egy normális emberi hangot.
2010. máj. 1. 20:52
 25/42 anonim ***** válasza:
Tényleg az a baj, hogy az érettségi annyira alap, ezt nem így kéne jutalmazni. És nem, nem kell mindent megadni a gyereknek, amit csak megengedhetsz magadnak... Csak azt, amire szüksége van plusz 1-2 ajándék aminek örülhet. Egyébként nem fogja tudni értékelni a dolgokat, és igen kellemetlen lesz számára, ha magának nem tudja mindezt biztosítani...
2010. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
HA jó nevelést kap nem biztos hogy elszáll magától. egy gazdag család gyermeke is jó ha fiatalon belekóstol a munkába, hiszen sokat számít. és ha mindent meg is kap valaki, néha ey-egy alkalommal akkor is nemet kell modnani, hogy szokja hogy az élet sajnos nem ilyen.
2010. máj. 1. 20:56
 27/42 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért kell megjutalmazni valakit,ha saját jövőjét építette fel.Magának csinálta,nem más részére.Meg aztán nem kell mindent elhinni vakon!Sokan csak menőznek,holott alkesz szülei vannak,meg rájuk omlik a keco...
2010. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
5 éve ballagtam a középiskolából. Kaptam egy tortát édesanyámtól, virágokat, egy ezüstláncot és úgy rémlik, hogy 10 ezer forintot az egyik rokontól. A csládban nem igazán nagy dolog az érettségi. Nem sok ünnepelni való rajta. Az a minimum, hogy valaki leérettségizik.
2010. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

nem is az érettségit jutalmazzák ezekkel, csak a ballagást! az érettségi utána kéne a pénzt adni.

én most pénteken ballagtam, összesen kaptam:

-140.000

-ezüst karkötő

-szobafestés

-2 hét Anglia

-5 virágcsokor



A pénzt laptopra költöm, jól fog jönni az egyetemen is, meg a mostani gépem már nem az igazi.

2010. máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
60%
Ennyi erővel születésnapra miért kell ajándékot adni, amikor semmit nem tesz azért az ember, hogy egy évet öregedjen. Nem tudom miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni.
2010. máj. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!