Mst mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szüüleim megboldondultak, 21 éevs vagyok 1 szakmám van nem tudok elhelyzekendi vele, munkát nem találok, amikro van munka dolgozok havi 80at keresek és probálok gyűjteni,hogy tanuljak egy tanfoymaot . Szüleim meg azzal fenygetnek ha nem adok le, és ha itthon üők rendőrt fogják kihívni rám és elvitenek, ha ithhon ülök. és ha nem adok le, és ah nem költözök el.. 20/f
2016. dec. 6. 20:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibáért bocsánat sietve írtam.
2016. dec. 6. 20:37
 2/9 anonim ***** válasza:
sajnalom, hogy ilyen bolondok a szuleid. a legjobb lenne, ha surgosen talalnal vmi melot, es olyan embert / havert / bnot, akivel ossze lehet koltozni. esetleg valakinel ahol van kiado szoba, oda koltozz,aztan majd ha osszesporolsz, akkor mehetsz sajat albiba.
2016. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rendőrök ki fogják őket röhögni. De csak telefonon, mert kimenni nem fognak.
2016. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

A szüleidnek elvileg illene támogatni, amíg nem találsz első munkahelyet, ha tudnak, de nem kötelesek (a rokontartásról most ne beszéljünk, azzal nem jutnál messzire - bár ha szemtől szemben is így beszélsz velük, még meg is értem őket valahol, hogy nem nagyon kívánják a társaságod.

Azt a fontos információt kihagytad, hogy mióta tart ez az állapot, azaz mióta keresel munkát? Nem szakmai munka lenne, amit elvállalhatnál? Elvállalnád?

2016. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha 21 éves vagy, akkor minimum 3 éve tart ez az állapot, kisebb megszakításokkal, amikor valami alkalmi munkából szerzel pénzt, de abból sem adsz haza, hanem eltartatod magad.

Ha én írtam volna ki ezt a kérdést, akkor te erre mit válaszolnál?

2016. dec. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18 évesen érettségiztem, tavaly lett meg a szakmám, (okj), vámügyintéző de nem tudok vele elhelyezkedni, .
2016. dec. 7. 08:55
 7/9 A kérdező kommentje:
És igen csináltam alkalmi munkákat, volt ooylan ahol TBT nem fizették stb. de uj szakmát kell tanulnom villanyszerelő vagy valami ilyesmi, és de a szüleim azt mondták, ithhon nem ülhetsz menjél el és dolgozz vagy menj a hajléktalan szállóra, mivel már meglett egy szakmám. vagy csináljak azt amit akarok, de hogy ők kifognak majd rakni, vagy ha nem megyek akkor rendőrt hívnak majd. Ilyneek a szüleim..
2016. dec. 7. 09:07
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nincs semmi olyan imserősőm, akihez tundék fordulni.. Szüleim meg mmár nem várnak másfél évig.
2016. dec. 7. 09:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress olyan melót ami ad szállást, és csináld meg levelezőn a szakmát
2016. dec. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!