Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tart a házastársikötele...

Meddig tart a házastársikötelesség? Mi az ami már nem fér bele?

Figyelt kérdés

2kicsivel vagyok itthon, az egyikük csecsemő. Ezen kivül az enyém az egész háztartás is. Nem akarok panaszkodni, de akinek van legalább két gyereke az tudja, milyen kevés időd marad mellettük és mennyire fárasztóak a mindennapok. Imádom őket és igyekszem rájuk is megfelelő figyelmet fordítani.

A párom hajnaltól késő estig dolgozik, hétvégén pihen, vagyis érdemi segítségem nincsen.

Tegnap mégis nagyon megijesztett. Úgy ért haza, hogy nem voltam kész a vacsorával, teregetnem is kellett még, és a nagyobbik játékainak egy része elöl volt. Iszonyatos balhét rendezett, hogy egész nap itthon meresztem a s..gemet, nem igaz, hogy ennyit nem lehet elvárni tőlem, hogy normálisan tartsam rendben a házat és csináljak egy rohadt vacsorát is. Úgy belelovallta magát, hogy a levegőben fogta vissza a kezét. Aztán elrohant itthonról és egész éjjel nemjött haza. Hajnalban kérdeztem, hogy mégis merre járt, erre megint kikelt magából, hogy semmi közöm hozzá, ha ennyire semmibe veszem az ő munkáját, hogy hajt mint az őrült, hogy nekünk meglegyen minden én rám pedig a legalapvetőbb dolgokban sem számíthat.

Igazságtalan és önző volt, nem tudtam mivel visszavágni. Ill. nagyon nem is mertem. Mostmár félnem is kell tőle?


2010. máj. 1. 16:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%

épp ezek elkerülésére fogom be páromat még most házimunkára,nem hal bele kis mosogatásba,rendrakásba...

a másik...kaja kell a férfinak,azt csinálom meg mindenképp,mosatlan,szennyes meg akármi eláll napokig is,korgó hasú férfival pedig nemjó veszekedni...meleg kaját kap meg két puszit,attol ha picit is,de csitul,akármi volt aznap...

2010. máj. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem főz és én takarítok.
2010. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbáljon ki egy napot egyedül a gyerekekkel. Te menj el fodrászhoz, kozmetikushoz, barátnőkkel sétálni. Kiváncsi vagyok h sikerült a férjednek, megírnád?? Amúgy a pasik nemis igazán tudják mit jelent egyszerre háztartást vezetni és gyereket nevelni. Én mindig felajánlom a páromnak a választási lehetőséget: pl mosogatás vagy WC pucolás, mindig a mosogatást választja! Sőt, mostmár mindennap megcsinálja mire hazaérek, mert ő előbb otthon van. Szval hajrá!!
2010. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!