Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem fél hónapja és azóta nem vagyok magam. Nem tudom mit tegyek. Folyton csak rá gondolok és azon töröm a fejem,hogy hogy lehetnék megint vele,de ebbe meg szószerint belebetegedtem. Nem tudok boldog lenni. Mit tehetnék? Kérlek segítsetek.
2010. máj. 1. 12:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bele lehet betegedni a szomorúságba?
2010. máj. 1. 12:10
 2/12 anonim válasza:
kösd le magad valamivel, h ne gondolj rá.jó volna tudni hány éves vagy,mondjuk, de a lényeg az h ne ezen rágódj. ja,és próbálj meg nem pasizni,az nem jó ötlet.
2010. máj. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
76%
bele lehet betegedni,depressziónak hivják,és nem mókás dolog...menj,süt a nap,sétálj egyet,egyél egy csokit,vagy kettőt, és nézz valami bugyuta sorozatot,amiben nincs romantikus vonal.vagy dr. house-t:D
2010. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. Másik országban élek jelenleg, és itt most nagyon rossz az idő. Szakad az eső:( Amitől még szomorúbb leszek. Minden rá emlékeztet:(
2010. máj. 1. 12:13
 5/12 anonim ***** válasza:
2010. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Más is túlélte már!:) Félhónap még kevés, majd megszokod a tudatot, idővel más fogja kitölteni a gondolataidat, csak ne ülj otthon ezen rágódva!
2010. máj. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bele lehet betegdni, igen, de idővel ki is lehet gyógyulni belőle. Le kell zárnod az ügyet, bármíly nehéz is. Ha nincs remény az újrakezdésre, csak ez az egyetlen út van: felejtés.
2010. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha a barátod szakitott veled és annak nem te vagy az oka akkor sürgősen felejts el. olyan emberre nem szabad a szeretetedet pazarolni, aki nem érdemli meg. próbálj megvetést érezni vele szemben és mond magadban, hogy tőle sokkal jobb emberek is vannak. ha csak társaságra vágysz keress magadnak.
2010. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Keress magadnak egy másik pasit és őt meg felejtsd el!
2010. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én tudok valakit. 18 éves nagyon jófej meg minden és ő is csajt keres magának csak nem hiszem hogy azér el menne másik országba.
2010. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!