Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy jobb...

Mit tehetnék, hogy jobb legyen? (lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van a legjobb barátnőm. Mindkettőnknek van fiúja, de a barátnőmnek sajnos 120 km-rel messzebb lakik a fiúja. Suliba ismerkedtek meg. Barátnőm koleszos így hétköznap nem tudunk találkozni de hétvégén meg vagy ott van a barátnőm vagy a fiú itt. Alig tudunk találkozni és nagyon hiányzik. Mit tehetek, hogy jobb legyen?
2010. szept. 18. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem most egy kicsit akadj le a barátnődről. Tapasztalatból mondom, majd elmúlik a rózsaszínköd neki is és akkor újra foglalkozni fog a barátaival, de addig ha ezt erőlteted csak ellököd magadtól. 1-2 hónap múlva mikor már egy ideje együttlesznek beszélj a barátnőddel hogy legalább heti 1 napot töltsetek együtt. aztán lesz ami lesz.

20/L

2010. szept. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaj, ez nehéz kérdés... Milyen régóta vannak együtt a barátnődék? Mennyire komoly a dolog? Mert ha mondjuk már régebb óta, és mondjuk a barátnőd családja már úgymond befogadta a fiút, igazán beleférhetne sztem az, hogy a fiú otthon marad egy órácskát és mittudomén, filmet néz a barátnődéknél, míg te a barátnőddel találkozol!!!


Esetleg négyes randi? Bár tudom, az nem pótolja a kettesben eltöltött időt.


Ha viszont még friss a kapcsolatuk, és nagy a szerelem stb., akkor nehezebb a dolog... Hát, most jobb ötletem nincs.


A barátnőd hogy van ezzel? Te is hiányzol neki? Mert az úgy nem megy, ha csak az egyik fél töri magát (nem feltételezem így a távolban, mert nem ismerem a konkrét szitut, csak kérdezem).

2010. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgymond ez természetes.Most minden percet a barátjával akar tölteni.Nem ellened irányul,minden barátságban ez történne hasonló körülmények között.Majd idővel rájön,hogy a barátaival is kell foglalkoznia.Megértelek,mert én is voltam hasonló szituban és nagyon rosszul esett,bár nálunk annyival rosszabb volt a helyzet,hogy mi egy városban lakunk és a sráccal nem is járt,csak barátok voltak,de barátnőm szerelmes volt belé,így minden percet vele töltött,minden hétköznap délutánt,minden hétvégét,pedig egy osztályba jártak(!)én meg kb 2-3 hetente eszébe jutottam...ezt csak azért írtam le,hogy meg tudom érteni,és akkor nagyon elszomorított és dühített a dolog,de mostmár felnőtt fejjel valahogy meg tudom érteni...tudod,a rózsaszín köd...szóval nem kell felfújnod a dolgot és ezen agyalnod,mert felesleges,majd az idő megoldja.

21/L

2010. szept. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 hét múlva lesznek egy évesek. Hiányzok neki én is, és befogadták már a szülei, de azt nem szeretik ha ott van a barátja és akkor meg nem vele van. Szoktunk csinálni 4esbe dolgokat, de akkor nem tudunk megbeszélni olyan dolgokat ami csak kettesbe.
2010. szept. 18. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!