Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen apa? Akármi van...

Miért ilyen apa? Akármi van mindig neki kell hogy igaza legyen.

Figyelt kérdés

Héten voltam vízum interjún mivel megyek amerikába nyáron dolgozni. erre ma ő, hogy hülye voltam h elmentem mivel 2008 óta nem kell oda vízum. hiába mondtam h a turistáknak nem kell, de nem hitte el inkább lecseszett. a másik pedig hogy van ananászom cserépben, és nem hitte el hogy nem a föld alatt nő. hiába akartam nki képet mutatni, de hajthatatlan volt.


és ez így van majdnem mindenben, általában a fősuli miatt veszekszik, hogy nincs olyan h megbuktatnak oknélkül és hasonlók.


mit tehetnék??


2010. máj. 1. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jellegzetes szülői viselkedés.

Nem tudsz ellene tenni semmit sajnos, elfelejtette, hogy milyen volt fiatalnak lenni. Egyet tudsz tenni majd a te gyerekedért: ne felejtsd el ezt a kérdésedet, írd fel valahová, és miután megszületett a gyereked, sokszor vedd elő, és olvasd el. (És arra is figyelj oda, hogy nem ér majd azt mondani, hogy "felnőttem, és másképp látom ezt, apámnak igaza volt" - mert nem volt.)

2010. máj. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
(Ja, 37 vagyok és F, egy 15/F nevelőapja, így a gyakorlatban is tudom alkalmazni, hogy ne csináljak olyan faxságokat, mint az én édesapám anno velem. Tehát tudom, hogy mit beszélek.)
2010. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ő kicsinyes. Minden apróságba beleköt. Ez nagyon rossz tulajdonság. Te legyél okosabb, erősebb, lemondó. Hagyd rá, mondjon amit akar, de ne engedd, hogy a céljaid elérésében megakadályozzon!
2010. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!