Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura. Mi nincs bennem, ami...

Fura. Mi nincs bennem, ami másban megvan?

Figyelt kérdés

Nem vagyok buta, se ügyetlen, se ronda- a környezetem átlagon felülinek tart- és nincs párom, igazából sohasem volt komolyabb kapcsolatom, a leghosszabb 6 hónapig tartott. Már nagyon rossz így egyedül. A srácok gyakran megnéznek, sokszor hallok ilyen véleményeket magamról, hogy jól nézek ki, meg hogy jóarc vagyok, mégis mintha tartanának tőlem... Az igaz, hogy nehezen barátkozom, kell egy kis idő, amíg megnyílok mások előtt, de úgy gondolom, hogy ez nem kéne akadály legyen...

22-L


2010. ápr. 30. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

A pasik szeretik az "istennőket" távolról csodálni, mert félnek, hogy számukra Ők elérhetetlenek! (: Pedig, ugyanúgy nők Ők is! (:

Remélem segítettem! 14/L

2010. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt azoktól kérdezd, akik ismernek is téged.
2010. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint megvan benned a szükséges kisugárzás. Szerintem is az lehet a baj, hogy félnek tőled. Miért nem kezdeményezel te? Az nem elég, hogy csak távolról mondják rád, de erre már te is rájöttél. Ha itt megáll a dolog, akkor esély sincs rá, hogy valami kialakuljon. Próbálj közelebb kerülni ahhoz, aki tetszik!

Sok sikert és ne légy nyuszi (de azért maradj meg nőnek és ne erőltesd magad rájuk)!:)

2010. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben járok...

Nálam az a gond, hogy habár kívülről jónak látnak (illetve azokat hallom vissza) én saját magammal nem vagyok megbékélve. Mondhatnak nekem bármit, én rossznak látom/gondolom magam.


20/L

2010. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Sajnos ismerős ez a helyzet. Szerintem a visszautasítástól félnek, hiszen ha egy kicsit csúnyácskább butuska lány utasítja őket vissza, nem "csorbítja meg annyira az önbizalmukat",elintézik azzal, hogy "nem is volt olyan nagy szám csaj" de ha egy minden szempontból tökéletes lány teszi ugyanezt.......


Kisebb kockázat, kisebb pofára esés.

2010. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a környezted átlagon felülinek tart, akkor itt van a probléma nyitja, ahogyan az előző válaszolók is mondták. Félnek kezdeményezni veled szemben, épp ezért neked kell kezdeményezni, flörtölni olyan pasival, aki tetszik, megtenni az első lépést, kimutatni, hogy érdeklődsz iránta. Onnantól kezdve már nem hiszem, hogy probléma lesz a srácnak sem, hogy tovább lépjen..
2010. máj. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
nekem is ez a bajom
2010. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Azt hiszem nem arra vágysz, hoyg az átlagon felüliségedet bárki is észre vegye benned, hanem csak arra, hogy mint ember, mint nő legyél fontos valakinek a képességeidtől függetlenül.

A stílusodat nem nagyon ismerem, azonban ilyen férfiak is léteznek, mint Te.

Talán túlságosan meg akarsz felelni, talán lazábba kellene venned.

2010. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!