Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódni fog bennem? L/15

Csalódni fog bennem? L/15

Figyelt kérdés

Most mentem gimibe humán tagozatra, és az irodalom tanárnő nagyon megkedvelt, így mehettem volna versmondóra is a többi 3 osztálytársammal, nagyon jól tudtam mind a 2 verset. Csak mivel egy távolabbi városba kellett volna menni,ahhoz nekem még eleve be kellett volna reggel buszozni aztán egyik versenyző anyukája vitt volna be minket, apa nem engedett hiszen azt mondtaa: jaaj nagy a köd, nagyon félt engem, meg hogy más kocsijába ülök és stb, balhézott is ezen este, aztán már azzal jött most hogy megbánta hiszen, nem is volt nagy a köd meg semmi, de már mindegy mert a verseny már rág elkezdődött.

Félek, hogy az irodalom tanár csalódni fog bennem, ha megtudja hogy nem mentem, apa azt mondta, hogy írni neki egy levelet hogy miért nem engedett. Csalódni fog bennem a tanárnő?


2011. nov. 19. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem! Nem te akartál otthon maradni, apud nem engedett el!
2011. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tanárnő csak apukádban fog csalódni, benned nem. Téged sajnálni fog. Remélem, h apukád nem csak mondja, h majd ír egy levelet, de mégsem teszi és a te nyakadba varrja.
2011. nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha lelkibeteg, akkor lehet felvágja az ereit. de egy normális (egészséges) ember ebből nem csinál problémát, ne aggódj.
2011. nov. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg biztosan csalódott, de hétfőn, mikor mész az iskolába magyarázd el neki, mi is történt valójában, miért nem voltál ott. Így biztosan megbékél.
2011. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!