Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne alkalmatok kimenni...

Ha lenne alkalmatok kimenni Görögorszagba dolgozni 3 honapot, kimennetek?

Figyelt kérdés
Szoval arrol van szo hogy a parom taxis, igy nem kotott a munkahelye, en suliba jarok, es jol jonne nyari munkanak h kimenjunk ketten a parommal, de hogy kene ezt bemagyarazzam a szuleimnek??? 18/L
2010. ápr. 30. 20:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
800 euro/honap lenne a fizetes, egy szallodaban kellen dolgozni.
2010. ápr. 30. 20:45
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülni kéne a szüleidnek, hogy szeretnél egy kis pénzt keresni, és az sem baj ha látsz egy kis világot is. Ne hagyd ki, mert lehet hogy nem lesz több ilyen lehetőséged, 3 hónap nem nagy idő.
2010. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mondd el nekik, hogy ez egy nagyon jo lehetoseg, es csak 3 honaprol lenne szo.

Remek tapasztalat szerzes, hasznalod az angolt, csodas helyen vagytok, es meg penzt is kerestek.

Gorogorszag meg biztonsagos is!

2010. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá!!!
2010. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben mindenkeppen mennek, de mit kell ezen bemagyarazni a szuleidnek? Nem egyedul mesz es a tanulmanyaidat sem szakitod meg, mert nyari munka. Lehet, hogy kesobb nem lesz mar erre lehetosegetek. Ha meg mar csaladod lesz, gyerekek, vegkepp nem teheted meg, hogy gondolsz egyet es oda mesz, ahova akarsz, szoval miert ne mehetnel?
2010. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Talán mehetnétek egy kevésbé szarabb gazdasági helyzetben lévő országba. Pl. Magyarország? :)
2010. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
IGEN IGEN IGEN én is szeretnék veletek menni! Nehogy kihagyjátok! Szülőkkel leülni, érvelni, /nyelvtanulás--- erre az enyémek mindig ugranak:), pénz, stb.)!!!!
2010. máj. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, amilyen ott most a helyzet, én tuti meggondolnám a helyetekben a kinti munkát.
2010. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagykorú vagy.Szóval elvileg már oda mész,ahová akarsz.De azért beszéld meg szépen az ősökkel!


"hogy kene ezt bemagyarazzam a szuleimnek???"

-Anya,apa kaptam egy jó lehetőséget,dolgozni fogok.

ÁÁÁ,kislányom,dejó!

2010. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy megmondod: elmész három hónapra tisztességes munkával pénzt keresni. Nem kell ködösíteni, jobb az egyenes beszéd. Én biztos elmennék.
2010. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!