Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit, hogyan csinaljak?

Mit, hogyan csinaljak?

Figyelt kérdés
Holnapra meg van rendelve a torta, szuleim hazassagi evfordulojara. Ok kulön akartak rendelni, tehat nem tudjak h nekem van reszükre mar egy meglepetes tortam. Mennek erte egyedul, de jonni szeretnenek ok is, mast is kell venni. Mit mondjak, hogy maradjanak otthon?
2016. nov. 15. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Probald meg meg egyszer leirni. Eleg kusza lett.
2016. nov. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Inkább te vagy hozzá elég hülye, hogy értsd :D

Mit tudom én, mondjad nekik, hogy anya és apa, fontos találkozóm van a pasimmal, egy nagyot akarunk huncutkodni :DD, bár lehet nézni fognak, talán nem akarnak részesei lenni majd XD

2016. nov. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Van a helynek telefon száma?

Akkor gondolom magyarul is tudnak és meg tudod velük beszélni hogy ne akkor adják oda mikor a szüleiddel mész.

Max vitesd haza 1 haverral.

2016. nov. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszokat, megoldom😊 2s: mibol gondolod hogy csaj vagyok? 😊
2016. nov. 15. 08:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, dobozban lesz, tehát magát a tortát úgysem látják, mit számít, ha 1 órával előbb megtudják, hogy kapnak tőled is?
2016. nov. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Miért kell 2 torta?
2016. nov. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1 torta lesz! Ok ugy tudjak, h amit ok kertek, en azt rendeltem meg. De en mar hamarabb keszittettem egy tortat, azt kapjak majd.. megoldottam h ne jojjon senki😊
2016. nov. 15. 14:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Szóval nem azt kapják, amit ők kértek? Ez nagyon jó ötlet volt (irónia)
2016. nov. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!