Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csalódás feldolgozása ...

Egy csalódás feldolgozása Egy csalódás feldolgozása?

Figyelt kérdés
Mit tegyen az aki sajnos nem tud valamit könnyen feldolgozni pedig tudja muszáj lenne.Napról napra rosszabbul érzi magát mert megbeszélni sem tudja igazán kivel,vannak olyan percek amikor azt érzi feladja pedig nem lehet és nem is akar ekkora bánatot okozni azoknak akik nem érdemlik meg.
2016. nov. 13. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy csalódás feldolgozása
2016. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pszichológussal beszélgess el.
2016. nov. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Forduljon szakemberhez.
2016. nov. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy tudnék segíteni, de picit több részletet kellene ismerni a sztoriból.
2016. nov. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez egy emberi csalódás de nem csak engem bántott meg,ha nem a gyerekeket is olyan mértékben,hogy tudomást sem vesz róluk és még az sem érdekli mi van velük pedig aztán ők igazán nem tehetnek semmiről.
2016. nov. 13. 20:59
 6/7 Kései Sirató ***** válasza:
A Családsegítő SZolgálathoz vidd a gyerekeket, ott tudnak segíteni, ott van pszichológus is.
2016. nov. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 egy háziasszony válasza:

Kedves kérdező !

Sajnos eléggé hiányos a kérdésed...

Kiben csalódtál ?

Nő vagy férfi az illető....

Átvert ? vagy megtudtad hogy nős ?

Teljesen egyedül vagy,hogy nem tudod megbeszélni senkivel ?

Egyáltalán hány éves vagy...hány évesek a gyerekek ?

Amúgy én is átéltem életem legnagyobb csalódását,de túltettem magam rajta és most jobban érzem magam mint valaha....

2016. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!