Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Ti valasztanatok...

Ferfiak! Ti valasztanatok eletetek parjanak egy olyan not, aki jelentosen magasabb vagy alacsonyabb nalatok (+ - 20-30-40 cm), de egyebkent minden meg van benne, amit akartok?

Figyelt kérdés
Mert a csaladunkban 2 ilyen eset is volt es allandoan azon csamcsognak a rokonok, hogy nem lehet egy ilyen nagy magassagkulonbseggel megjelenni...a fiu 201 cm, a lany 156 cm.
2010. ápr. 28. 21:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hali!=)

Nekem anyukám és apukám között van 1 kis eltérés!:D

Anyukám magasabb de nem sokkal!:) egy olyan 10-15 centivel!

És remekül meg vannak!:)

2010. ápr. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
A csámcsogó primkó rokonokkal nem kell foglalkozni. Amúgy ez a magasságkülönbség nagyon jó szűrő is lehet arra, hogy kik azok, akik tényleg szeretnek téged/titeket, és kik azok, akik csak illemből/megszokásból jópofiznak veletek. Mert akik tényleg szeretnek, azok nem csámcsognak rajtad semmilyen helyzetben sem.
2010. ápr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Az én párom is alacsonyabb tőlem,igaz nem sokkal,olyan 3-4 centivel. Eleinte néha kicsit zavart,de hozzászoktam,igazából nem is olyan feltűnő nálunk,engem nem zavar már,ha valahol a férfi az alacsonyabb :-)
2010. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Azzal v.mi baj van, aki úgy gondolja, hogy ilyen esetben nem működhet egy kapcsolat. A rokonaid eléggé kicsinyesek :/
2010. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!