Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Ti valasztanatok...

Ferfiak! Ti valasztanatok eletetek parjanak egy olyan not, aki jelentosen magasabb vagy alacsonyabb nalatok (+ - 20-30-40 cm), de egyebkent minden meg van benne, amit akartok?

Figyelt kérdés
Mert a csaladunkban 2 ilyen eset is volt es allandoan azon csamcsognak a rokonok, hogy nem lehet egy ilyen nagy magassagkulonbseggel megjelenni...a fiu 201 cm, a lany 156 cm.
2010. ápr. 28. 21:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
155cm vagyok (lány) a barátom 198cm :) nincs vele semmi gond
2010. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
En sem a kinezett miatt mondom, de szerintem az rosszul esik az embernek, ha a ferjet az occsenek, rosszabb esetben a sajat gyerekenek nezik es ez a ferfinak meg rosszabb erzes gondolom. Ez elkezdte zavarni a fiut, mert volt olyan, hogy elmentek valahova es kerdeztek a hotelben a lanytol, hogy akkor a fiaval egy szobat kernek stb., pedig a fiu idosebb a lanytol. En nem hiszem, hogy egy eleten at ezt konnyu elviselni.
2010. ápr. 28. 22:01
 14/24 anonim ***** válasza:
Ha mar igy gondolkodik akkor valoban jobb abbahagyni a kapcsolatot, mert akkor csak ezen fog gyotrodni
2010. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én egy fejjel magasabb vagyok a páromnál.(kedves második válaszoló most lehet :D-ni) Amíg nem ismertem meg a páromat addig én is úgy gondoltam hogy soha össze nem jönnék nálam alacsonyabb pasival,de ahogy egyre inkább megismertm, úgy gondoltam a magasság miatt csak nem engedem ki a kezeim közül életem párját.

Egyébként azóta még három családtagnál alakult ki ez a helyzet.Igaz nem ekkora a külömbség,de észrevehető simán.És össze mertek házasodni, van közös gyerek, tehát össze merték kötni ők is az életüket.

2010. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

22.44 vagyok

Nálunk azért annyiban könnyebb a helyzet hogy elég férfias alkat a párom, tehát a fiamnak vagy az öcsémnek nem fogják nézni soha.Meg volt már aki azt mondta hogy még a mai napig is meg van köztünk az a bizonyos vibrálás, tehát látható hogy nem tesók vagyunk.

Bár már nekem is megfordult a fejemben néhányszor hogy ha az oltár elé kerül a sor, az fura szitu lesz.Pedig már rég nem zavar a magasságkülömbség semmi helyzetben sem.

2010. ápr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Én majdnem egy fél fejjel vagyok magasabb a páromnál, mindketten huszonévesek vagyunk. Persze kb 17-18 nak néznek bennünket az emberkék, egy pohár sör sem jár nekünk sehol:D

Mikor táncolunk esküvőn, valahol, a párom mindig parázik, hogy más mit mond, és hogy mondjam, kicsit "szégyelli" hogy alacsonyabb nálam, de még soha senki nem szólt be ezért nekünk. Legalább tudják, hogy nem érdekből vagyunk együtt, hanem tényleg szerelemből. Ameddig más minden rendben van addig nem érdekel az a 2o cm:)

És míg nekünk jó másnak nincs köze hozzá, én azt gondolom:) Nem kell törődni az irigyekkel:) lány voltam:)

2010. ápr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

22:59 vagyok

a páromat egyszer az ikertesómnak nézték :D a múltkor voltunk egy esküvőn azon meg a tesómnak (remélem nem az öcsémnek:P)...A páromat is zavarja kicsit, és ezért zavar engem is cseppet a dolog.

De kellő humorérzékkel sokat lehet lendíteni a dolgokon. A múltkor amikor hallottam, hogy a vénasszonyok csámcsognak, hogy testvérek vagyunk, megcsókoltam a páromat:D egyből el volt felejtve:D többet nem gondolták, hogy a párom...

Persze zavaró időnként és kicsit kellemetlen, főleg a férfinak ugye a büszkeségének nem tesz jót:-S de én mindig megnyugtatom a páromat, hogy nekem ő a legfontosabb számomra.

Nem hinném, hogy egy stabil kapcsolat emiatt tönkremehet...

2010. ápr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
* Nem gondoltak, hogy a tesom
2010. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
(jajj bocsi a hibákért, most látom, kicsit késő van már nekem, hosszú volt a nap...)
2010. ápr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!