Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Ti valasztanatok...

Ferfiak! Ti valasztanatok eletetek parjanak egy olyan not, aki jelentosen magasabb vagy alacsonyabb nalatok (+ - 20-30-40 cm), de egyebkent minden meg van benne, amit akartok?

Figyelt kérdés
Mert a csaladunkban 2 ilyen eset is volt es allandoan azon csamcsognak a rokonok, hogy nem lehet egy ilyen nagy magassagkulonbseggel megjelenni...a fiu 201 cm, a lany 156 cm.
2010. ápr. 28. 21:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk azért ekkora kontraszt nincsen, de én is 30 cm-rel alacsonyabb vagyok a férjemnél. Nekünk nem okozott gondot és így legalább akármilyen magassarkú cipőt felvehetek ha együtt megyünk valahova. :-)
2010. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Bár én nő vagyok de ha nem baj válaszolok.

Nálunk én 155 cm vagyok, a férjem 183. Soha senkitől nem hallottuk vissza.

Még mindig jobb mintha én lennék a magasabb:D

2010. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
le kell xarni....nekem mindig azt mondjak a szuleim,hogy mind1 milyen a fiu,szep e vagy nem,okos e vagy nem....csak szeressen!!!!Ezt minden szulo igy kene lassa.Attol meg se jobb,se rosszabb ember nem lesz az illeto h magas e vagy alacsony. 20/L (jah en meg 158 vagyok a parom meg 180) ;) ennyi :)
2010. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Foleg olyanokat kerdeznek, ahol a ferfi sokkal alacsonyabb a nonel, mert az en unokatesomeknal az van, hogy o 2 fejjel alacsonyabb a baratnojenel, de nem tudom pontosan, hogy hany centi, de legalabb 15-20 cm van koztuk a lany javara. Ezert megszoljak oket, de nem szemukbe mondjak altalaban. Eddig jol birtak, 4 eves a kapcsolatuk, de a fiu elbizonytalanodott a hazassagot illetoen a sok negativ kritika miatt, mert van olyan, hogy elmennek valahova es azt sem veszik eszre, hogy ok egy par, talan meg a gyerekenek is nezik. Mindketten huszonevesek.
2010. ápr. 28. 21:36
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 205 centi vagyok, de volt 156 magas barátnőm. Néha néztek furán, de nem amiatt lett vége. Engem nem zavart :)
2010. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én két párt is ismerek ahol a nő a magasabb min. másfél fejjel a pasinál. Szóval a csajok válláig sem érnek. Hátuk mögött szóba szokták hozni a magasság különbséget de szerintem őket ez nem zavarja. Az egyik kapcsolatnak már vége (nem tudom miért) a másikban most jön a baba. :)
2010. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan párt,mint a rokonaid.A pasi kb.160 cm,átlagos testalkatú,a felesége 175 cm és 120 kg.Hát őszintén szólva tényleg furán néznek ki egymás mellett.Őket is mindenki ferde szemmel nézi még mindig.És ők nem is mutatkoznak igazán együtt.Úgy értem,hogy nem sétálnak az utcán kéz a kézben.
2010. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Mas mikor a lany alacsonyabb a fiunal es egeszen mas mikor a fiu alacsonyabb a lanynal, nekem nem lenne gond egy sokkal magassabb pasi de viszont alacsonyabb azert igen, lehet nem a kinezet szamit de azert en nem mennek hozza egy olyan pasihoz akit beveszek a honajam ala az eskuvomon,de tenyleg nem nez jol ki,lehet ugy gondoljatok hogy nem kinezet kerdese mert a belsok fontosabbak de azert ebben az esetben szamit szerintem
2010. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező lány vagyok, de nem bírom megállni szó nélkül.


MIT SZÁMÍT A MAGASSÁG??? Kit érdekel, ha szeretik egymást? És kit érdekelnek az unatkozó 70 feletti rokonok? Hadd csámcsogjanak, legalább van miről beszéniük! Csak engem nem érdekel, ha ilyet látok pl.: az utcán? Vagy velem van a baj?


Egy átlag magas. 22/L

2010. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nekemnem is a kinézet miatt számítania, meg h más mit mond, hhanem csak egyszerűen nem érezném magam jól vele, kell h magsabb legyen nálam apasi, legalbb 5 cm rel, másképp olyan lenne mintha 10 lennék és a kisöcsémmel...vagy nem is tudom..jó nem ennyire beteges, de úgy érzem jobban oda tudok bujni hozzá, ha nem siebb nálam 2 fejjel..egyel se..
2010. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!