Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetném ki, hogy a...

Hogyan deríthetném ki, hogy a párom vett e a nevére már gyermeket?

Figyelt kérdés
Egy kedves "jóakaró" egyszer elkezdte részletezni a párom régebbi életét, és mesélte hogy volt egy barátnője akitől van két gyermeke. És az egyiket a nevére vette, a másikat nem. Most hogy ebből mi igaz azt nem tudom, viszont szeretnék utánajárni. Én természetesen rákérdeztem erre nem is egyszer,de a párom azt mondta hogy ez nem igaz, ő nem vett a nevére gyereket, és hogy azok a gyerekek nem tőle vannak. Népességnyilvántartó hivatalban bárkinek kiadják a neveket? Vagy ezt hogyan tudom diszkréten intézni? Köszönöm annak aki segit!
2010. ápr. 28. 19:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem nyaggasd még kicsit a jövendöbelidet, hogy tényleg van-e gyereke, akiröl te nem tudsz, és megoldódok az egész ügy, mert úgy ott fog hagyni, hogy öröm lesz nézni.

Ha valaki nem hiszi el, amit a párja ilyen esetben mond, hanem valaki idegennek hisz inkább, akkor nem érdemes tovább együtt lenniük, mert bizalom nélkül semmi értelme.

2010. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%

Igaza van azoknak,akik azt mondják,hogy bizalom nélkül nem ér semmit egy kapcsolat. De ha ennyire nem hiszel a párodnak,akkor attól a jóakarótol miért nem kérdezed meg,hogy honnan tud a dologról,mondjon konkrét dolgokat.Bizonyítsa be Ő,hogy igaz,amit állít. Esetleg arra is tudja a választ,hogy ha a párodnak egy nőtől két gyereke van,akkor miért csak az egyiket vette a nevére? Ha lenne gyereke,akkor tartásdíjat is kellene fizetnie.

Ha viszont folyton kérdezgeted a párod,akkor könnyen otthagyhat téged. És erre minden oka meg is lenne.

2010. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%
Ha van gyerek akkor fizetni kell gyerektartást nézzd meg a banki papírjait, ha nem fizet elméletben behajtok zaklatják. Nem lehet hogy ez a jóakaró csak be akkart kavarni.
2010. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy fizetni kell a gyerektartást. Főleg, ha nem voltak házasok. Nekem sem fizet a gyerekem apja, kérek tőle, ha kell valamire, semmilyen gyerektartásban nem állapodtunk meg. És nem zaklatják behajtók sem, ha nem fizet, mert letiltják a fizetéséből a ki nem fizetett pénzt (ha van lyen). ha nincs fizetése, akkor meg megy a levelés a végrehajtóval, de behajtók nincsenek, és főleg nem mennek ki hozzá.
2010. ápr. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"A párommal tökéletes a kapcsolatunk, semmi probléma nincs."


Muhaha! Ahol egy ilyen dolgot nem lehet őszintén megbeszélni, az szerinted jó kapcsolat?? Vagy az őszinteség hiányzik, vagy a bizalom, de leginkább mindkettő.

2010. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!