Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura dolog ez? Vajon csak...

Fura dolog ez? Vajon csak nekem fura, hogy nem változtat valaki a facebookos oldalán? (nem minden a facebook, de a puccos felhajtáshoz képest)

Figyelt kérdés
Értem én, hogy nem minden a facebook. Voltam egy esküvőn(unokatesómékén) tavaly v tavaly előtt nem is tudom már. Csaj kicsit megjátszós srác meg nagyon nagyzoló, meg sznob....csilli-villi esküvő, hotelben. Külön megmondták, miylen ruhája legyen a koszorúslányoknak is(gyerekeknek) vmi full ritka beszerezhetetlen szín volt. De arra külön figyelmeztettek, hogy nehogy felrakjunk fényképet a facebookra. Nekem aztán mindegy....ez még oké is. És most mondom, nem minden a facebook, de pont akik annyira adnak iylenre, miért nincs egy közös kép se kint nekik. az se, hogy kapcsolatban lennének, csak a srác részén. csak az, hogy kapcsolatban. Csajnál semmi, még nevet se változtatott. kb. mintha nem is lenne pasija. Nem oszt nem szoroz, de akkor miért kellett ilyen puccos esküvő (értem, hogy nem kell mindent a nagyvilágnak megmutatni) de miért nem büszkék egymásra...csak ilyen célzattal

2016. nov. 9. 21:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Két részre bontom a válaszomat.

Egy: mások életén kattogsz, pedig az égvilágon semmi közöd hozzá, mit tesznek ki magukról, éa mit nem.

Kettő: álszent vagy, mert igzenos neked a fészbúk a minden, különben nem azon rugóznál, miért nem raktak ki akármit is.

Summa summarum, szánalmas vagy.

2016. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Ja mert azért kell a puccos esküvő, hogy villogjunk vele faszbukon?


Kèpzeld nekem sincs fent egy kép se se a puccos esküvőnkről, se a puccos nászútról, mert nem a külvilàgnak villantottunk, hanem a magunk örömére. A lányunk 4 éves, róla sincs semmi ifó fbn, se uh fép, de pocakosfotó, meg babatappancs se. De még a születését se tettük közzé a neten.

Lesnek is nagyon a fbismerősök ha találkozunk :P


Van aki le(se)sz@rja a fészbukot,tudom.... hihetetlen...

2016. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

mint írtam, nem a facebook minden....

szánalmas nem vagyok...ugyanis nem ismered a leírt párt... ha ismernéd tudnád, hogy pont a külvilág számára ment a puccos esküvő és azért, hogy drágább legyen, véletlenül se ott legyen ahol a másik rokoné. és nekik nemtom honnét kellett zenészt hozatni mert a 200km-n belüli nem volt jó....

nem tudom...én se töltök fel állandóan képeket. képzeld nekem is van gyerekem, és nincs tele vele a facebook.

csupán ismerem a párt, és valamiért az jön le, hogy ott bizony nagyon meg akarták mutatni, hogy nekik puccosabb esküvőjük lesz az összes rokonnál (nem mindenkivel vannak jóban, pont eme viselkedésük miatt)

pl esküvő azért nem lehetett vagy csomó helyen, mert ott már vkinek volt esküvője...ezért egy jóval távolibb drágább hely kellett.

pont ez az, hogy külvilág felé is megy az örökös simogatás puszilkodás, de mittomén hány évnyi kapcsolat után néha ez sok.

tehát mielőtt "leszánalmazna" és hülyézne valaki....ennyi


tudtam, hogy első körben le leszek hülyézve ezért írtam, vagy 3-4* is ki, hogy nem minden a facebook.

2016. nov. 9. 21:53
 4/17 A kérdező kommentje:

de ha le se szarja a facebookot miért nem tud válaszolni normálisan telefonon sms-ben?

felhívom, írok sms-t annyi nincs, hogy visszaírjanak, felhívjanak, holott nem egyszer mondtam nincs mobil netem (na látjátok én se vagyok rajta egész nap hoppá)

erre hol írnak vissza hát nem a facebookon? én csomószor kértem, hogy ne mert ha úton vagyok nem látom...esetleg otthon, akkor meg már cseszhetem.


tehát egyáltalán nem lógnak facebookon á dehogy :)

2016. nov. 9. 21:56
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem sincs kirakva semmi facebookra, amikor eljegyeztük egymást a párommal, volt akire a frász jött mert nem osztottuk meg... Nem arról van szó, hogy nem vagyok rá büszke, csak semmi kedvem a hamis gratulációkhoz olyan emberektõl, akik amúgy rohadtul letojnak minket. Az esküvõi képeinket sem hinném, hogy ki fogjuk rakni, mivel szerintünk a meghívottakon kívül másra nem tartozik. Azt mondod, rokonaid nagyzolósak, de sok ember gondolja úgy, hogy a közösségi oldal kapcsolattartásra való, nem a magánélet kiteregetésére. Az is lehet, hogy valami speciális oka van az infók visszatartásának, ezt tõlük kell megkérdezned, ha olyan fontos. Amúgy szerintem rettentõ triviális a probléma, ne pazarold az idõd arra, hogy ilyeneken gondolkodsz.
2016. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

a probléma tök egyszerű,

szerintem ott is valami háttérduma lenne.

mondom engem annyira nem érdekel, de akkor miért maga mutogatóak, miért nagyzolnak, miért rendelnek nem tudom hány képet, meg mindennek erről kellett szólnia, vagy 1 éven keresztül... úgy betegesen már. és ki se rakna kegy nyamvadt képet egymásról se.

csajnál annyi se, hogy unokatesóm a párja. nekem nem egyenes a csaj. ennyi. és nem a facebook miatt, csak úgy teljes "egyéniségében".

2016. nov. 9. 22:26
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Lehet hogy tartozásuk van a NAV felé.

Az en főnököm után is állandóan nyomoz a NAV, így hiába él fényűző életet, havonta külföldi nyaralás, félévente új autó stb, Facebookra nem tesz ki semmi hivalkodó dolgot, pl azt sem h férjhez ment, nyaralás fotókat sem.

Persze nem biztos hogy Te ismerőseidnel is ez a helyzet, ez csak egy opció az ezer közül.

2016. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Ha annyira nem érdekel, hagyd már a témát. Annyi értelmesebb dolgot csinálhatnál. Olyanok, amilyenek s azt csinálnak, amit akarnak s tudnak. Az ő dolguk. Oké, furcsállod, de mi nem tudjuk megmondani, miért van ez.

Bár én lazán el tudom képzelni, hogy valaki a világnak csinál puccos esküvőt és a facebookon beszélget, de nem a facebooknak csinálja az esküvőt, hanem a meghívottaknak... Miért ne? Nyilván van rá valami saját okuk, amit szerintem nyugodtan megtarthatnak maguknak.

2016. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Kerdezo te irigy vagy? :D mire? Minek?
2016. nov. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legtöbb ismerősömnek nincs kint, hogy a ki a férje, felesége, barátja, barátnője.


Lehet, hogy megtartotta a nevét. Minek változtassa meg?

Azt végképpen nem értem, mi köze az esküvőnek a fészbukhoz.

2016. nov. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!