Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyen egy lány/fiú, ha a...

Mit tegyen egy lány/fiú, ha a választottjának a szülei nem tudják őt elfogadni?

Figyelt kérdés
A lány enyhe autista, a fiú nem. A srác szülei nem tudják elfogadni a lányt, pedig tisztességes dolgos, háztartást tud vezetni.
2016. nov. 4. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Szülőket ignorálni, ha a srác kitart a lány mellett.
2016. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

" ...tisztességes dolgos, háztartást tud vezetni."


Szerintem ez inkább egy bejárónő kritériumai, majd ha a szülők háztartási alkalmazottat keresnek, biztos díjazzák ezeket a tulajdonságokat.

Egyelőre csak azt látják, hogy a lánnyal nehéz kapcsolatot létesíteniük és ez a probléma a párt (ha pár lesz belőlük) egész életükben el fogja kísérni, az élet minden területén, tehát nem lesz könnyű életük.

Ezen kívül az autizmus örökölhető, meg lehet érteni a szülőket, (a későbbi nagyszülőket) hogy "védik" a génjeiket ezért egészséges, talpraesett és nem antiszociális unokákat szeretnének.

2016. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
A hétköznapi érintkezésben mennyire feltűnő a lány autizmusa? Miben vehetik észre a fiú szülei a lány autizmusát?
2016. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanazt amit másokkal. Gondolom a tulajdon családján kívül senki nem fogadja könnyen, mindenhol időbe telik, mire beletörődnek. A haverjaid-barátnőid szüleit is megnyerted valahogy, nem?
2016. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben milyen lépéseket tehet a pár? Albérlet esetleg?
2016. nov. 4. 13:03
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

a fiúnak kéne kiállni a lány mellett , ha a szülők szidják. ha kötöd az ebet a karóhoz, ha neked ő kell és nem érdekel a véleményük akkor előbb utóbb megunják.

ha nem tudnak viselkedni a szüleid és a barátnőd előtt is mutatják,hogy nem fogadják el,akkor meg ne találkozzanak szerintem. ne hozd kellemetlen helyzetbe a lányt,ha nem muszáj. és tényleg beszélgess el a szüleiddel,hogy őt választottad és fogadják el .

egyébként segíthet a költözés. ha látják,hogy komolyak a szándékaid hátha elfogadják. de idő kell az biztos

2016. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindketten nagykorúak vagytok, és a lány nem áll cselekvőképességet kizáró gondnokság alatt, oda költöutök, ahova úri kesvezek diktálja, senkinek nincs jpga ezt akadályozni.

Ha valamelyikőtök nem nagykorú, vagy aány gondnokság alatt áll, akkor így jártatok.

2016. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Miért kéne "kiállni" egy alig ismert, közös múlt nélküli valakiért? Csak valami elképzelt jövő miatt?


Ha a szülők nem tudják elfodani, jobb beletörődni, nem kéne elszakítani a hozzá legközelebb levőktől, akik -hiszen autista- addig gondját viselték.


Mielőtt még túl közeli kötődés alakulna ki, szépen békében útjára kéne engedni a kapcsolatot. MIndenkinek jobb lenne hosszútávon.

Én nem venném magamra a felelősségét, hogy miattam akárcsak lazább is lesz a viszonya egy nekem fontos embernek a szüleivel.

2016. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!