Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökre a második?!

Örökre a második?!

Figyelt kérdés

Utálom az öcsém!Mindig neki hisznek el mindent,pl,hnemám ő ette meg az összes csokit hanem én...akkor vajon miért gurul az a hülyegyerek??Mikor templomból jövünk kifele,(egyházi suli -.-)rálép a sarkamra az öcsém,én meg megkérem h ne lépjen már rám! Erre anya engem hord le!!

Meg úgy van nálunk h egyik héten én,a másikon ő megy először fürdeni. És minden héten nekem kell mennem mert az annak a hülyének mindent elhisznek!Beszól nekem, áá semmi baj...Visszaszólok, telefon,tablet,laptop stb... elvéve......utálom hogy én vagyok a második,és hogy utálnak a szüleim.Este nem mehetek ki velük tv-zni,mert hogy este van...de basszus egész nap nem látom őket! Persze h este szeretnék velük lenni :(

az öcsémet nem zavarják el onnan...csak miattam pattognak


14/L


2016. nov. 1. 18:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És hova??
2016. nov. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ!

#1 köszi a kérdést! Rajz,és grafikus szeretnék lenni ^^

#3 neked is köszi! próbáltam,de lehurrognak hogy ez nem igaz

#4 nem könnyű barátokat szerezni ha emo vagy és rocker :/

#11 hogy érted?

2016. nov. 19. 20:53
 13/14 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy lány vagy de én nem látom hogy kiírtad volna
2016. nov. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
dehát odaírtam alulra h 14/L xd
2016. dec. 23. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!