Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökre a második?!

Örökre a második?!

Figyelt kérdés

Utálom az öcsém!Mindig neki hisznek el mindent,pl,hnemám ő ette meg az összes csokit hanem én...akkor vajon miért gurul az a hülyegyerek??Mikor templomból jövünk kifele,(egyházi suli -.-)rálép a sarkamra az öcsém,én meg megkérem h ne lépjen már rám! Erre anya engem hord le!!

Meg úgy van nálunk h egyik héten én,a másikon ő megy először fürdeni. És minden héten nekem kell mennem mert az annak a hülyének mindent elhisznek!Beszól nekem, áá semmi baj...Visszaszólok, telefon,tablet,laptop stb... elvéve......utálom hogy én vagyok a második,és hogy utálnak a szüleim.Este nem mehetek ki velük tv-zni,mert hogy este van...de basszus egész nap nem látom őket! Persze h este szeretnék velük lenni :(

az öcsémet nem zavarják el onnan...csak miattam pattognak


14/L


2016. nov. 1. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2%
Nyugi, szeretnek Téged! Mi a kedvenc tantárgyad? Mi szeretnél lenni?
2016. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos a te szüleid is azt csinálják mint amit néhány maradi családban szokás: A fiú s*gge ki van nyalva, a lány meg rongynak, semminek nézve. Szomorú hogy még manapság is vannak akik a nemük miatt megkülönböztetik a gyerekeiket.
2016. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
És ezeket elmondtad már a szüleidnek is?Sztem kezd azzal, h megbeszéled velük.Azt is mond el, h többet szeretnél velük lenni.
2016. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Kezdj el valami sportot és szerezz barátokat akikkel kimehetsz és bandázhatsz
2016. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
szard le a szüleid, ők is azt teszik. fiúmániásak, láttam már ilyet. sose fog változni, sose...
2016. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
0%
#2. Mindig a kisebb a legfontosabb, nagy levan xarva.
2016. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Attól tarok nincs igazad. Sajnos családon belül is tapasztaltam hogy nem csak a kor számíthat.
2016. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Fogd fel úgy, hogy ő a kisebb és a hülyébb, tehát őt kell gyámolítani. Te meg már nagy vagy és eszed is van, veled nem kell annyit foglalkozni.
2016. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Honnan vettétek hogy lány? Amúgy a legtöbb csaladban így van sajnos, a legkisseb egy sz*rrágó hülyegyerek mégiskinyalják a nyirkos, sz*ros s*ggét
2016. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kiírta hogy lány. Onnan vettük.
2016. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!