Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom az apámat, mit tudnék...

Utálom az apámat, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Azért fordulok ide, mert mással sajnos nem tudom ezt megbeszélni. Másfél, lassan két éve eléggé megromlott apámmal a kapcsolat, ami előtte se volt felhőtlen. Ebbe részletesen nem mennék bele, röviden annyi, hogy már 2x lelépett másik nővel, elverte rájuk az összes pénzét/pénzünket, majd adóssággal a nyakában visszajött hozzánk, mert "joga van itt lakni" (sajnos nincs annyi pénzünk, hogy kifizessük őt a házrészéből). Ezidő alatt a gyerekét semmibevette, igazából én voltam a hibás azért, hogy neki ilyen sz@r élet jutott. A millió veszekedés során már megkaptam olyan kijelentéseket is, mint példuául, "bárcsak megdöglenél", "takarodj végre el itthonról, és vissza se gyere", "az se érdekel, ha az utcán fogsz élni". Sajnos egyre nehezebben viselem őt el, és kezdem azt érezni, hogy nem bírom tovább... Még tanulok, nem tudok máshova menni, így az elköltözés lehetősége nem adott, bármennyire is mennék már. Édesanyám nemigen mer neki visszaszólni, így ő csak egyszerűen végighalgatja ezeket, és maximum négyszemközt mondja el nekem a véleményét. Voltam már pszichológusnál, ő azt tanácsolta, hogy próbáljam meg én helyrehozni ezt a kapcsolatot, ha már apám nem kezdeményezi, de szerintem itt már nem lehet mit helyrehozni. Hihetetlen mennyiségű agresszivitás halmozódik fel bennem irányába, és már nagyon nehéz kontrollálni magam. (Persze pszichopata nem vagyok, csak egy pohár vizet kapott az arcába, de egyszerűen olyan dühkitörést váltott ki belőlem, hogy a kezemben lévő pohár tartalmát muszáj volt ráöntenem, hátha akkor befejezi. De nem így lett...) Mit tudnék tenni, ami segít elvonatkoztatni ettől a problémától? Nem akarom, hogy a mindennapjaimra rányomja a bélyegét, hiszen ilyen állapotban tanulni se tudok, ami most nagyon fontos lenne. Illetve van olyan módszer, amivel ezeket a kirohanásokat kezelhetném, hogy higgadtabb legyek?
2016. okt. 30. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni, csak ha nem találkozol vele huzamosabb ideig akkor fog jobb lenni. Tehát vagy elhúztok anyáddal, vagy apádat penderítitek ki valahogy.


Engem totálisan felőrölt a gyűlölet amit az a mocsok iránt érzek. Egész életemre rá nyomta a bélyeget.

2016. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk én amióta az eszemet tudom szívből gyűlölöm és ez hosszú idő. Lehet nálad még menthető a helyzet.
2016. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Koltozzetek el anyukaddal a hazbol, apukad fizesse ki anyukad reszet es tudtok venni egy kisebb lakast.

Vagy esetleg koli?

2016. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!