Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el finoman,...

Hogyan mondjam el finoman, hogy vegyen magának számitógépet?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm, mindig engem "zaklat" ilyen apróságokkal, mindent nekem kell megnézni a neten. Hogy az üzlet meddig van nyitva, hogy milyen idő lesz 3 nap múlva, mikor megy a busz. Még csomó mindent. Elhozna egy kabátot hogy varrjam meg mert nekem van gépem. Hozzak neki katalógust, rendeljen cuccokat az én cimemre. Stb. De ez a számitógépes dolog zavar leginkább. Sokszor egyszerűen nem irok neki vissza mert már hiába mondom hogy nem tudom, akkor is hajtja tovább hogy de akkor nézd meg más helyen.. Vegyen magának számitógépet meg fizessen elő netre, van 2 jó fizetésük a férjével. Ezt finoman hogy mondjam el?
2016. okt. 20. 14:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%

A viber is netet használ. Az sms-t az ára miatt hagytam ki, okostóbi.

Szóval még mindig kamu, mert a viberhez okostelefon kell.

2016. okt. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
46%
Viber is okos alkalmazás , :) :D
2016. okt. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!