Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a mamámnak...

Hogy mondjam meg a mamámnak hogy vegyenek nekem számítógépet?

Figyelt kérdés
Nah szóval most lesz a 14. szülinapom és szeretnék mamámtól egy számítógépet. Szüleimtől mást kapok meg a másik mamámtól is. Viszont annak a mamámnak van 2 számítógépük és mindkettő nagyon jó, de azt hogy mondjam meg, hogy adják oda az egyiket?? Volt gépem csak tönkre ment meg már nagyon régi volt+minden baj volt vele. Vagy ha újat kérnék egy vadi újat azt, hogy mondjam meg mert manapság nagyon drága egy. Kicsit parázok, hogy kérjem meg.

2012. máj. 9. 17:01
 1/2 A kérdező kommentje:
most ez olyan kellemetlen, megkérdezi "mit kérsz szülinapodra?" én meg mondjam, hogy egy számítógépet??? De hát olyan drágák :/ Jó valahonnan úgy is szereznek de az lenne a legjobb ha vadi új lenne :D
2012. máj. 9. 17:04
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ne kérj újat, a nyugdíjasoknak így is alig jut valami kis pénz,hogy megéljenek. De azt mondhatod,hogy a tanuláshoz kellene az egyik gépük, mert így jobban teljesítesz majd a suliban.
2012. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!