Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kerdesem, hogy en dolgozom...

Borbas David kérdése:

Kerdesem, hogy en dolgozom bejelentve 120. 000 ezret bruttoba hogy az eleg e a gyamugynek, hogy a baratnom velem elhessen? Mivel meg csak17eves es majusba tolti a18at.

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 15:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
84%

Slias, az a baj hogy te mindent mindennel keversz.

Csak a gyámhatóság engedélyével házasodhat, ha kiskorú. Ha a kérdező lenne a gyámja (az sem úgy megy, hogy majd ő elvállalja, hanem a gyámhatóság kirendel egy arra alkamas személyt), akkor meg nem veheti feleséfül, meg nem létesíthet vele szexuális kapcsolatot (vagyis onnantól nem a barátnője, hanem a gondviselésére bízott kiskorú), mert az meg bűncselekmény.

Tudom, hogy ez itt sokak számára magas, mint lónak a zsebóra, mert valahol azt olvasták, hogy "automatikusak korosítják (sic!)", ha férjhez megy, de nem így van.

Haeg se nem gyámja a kérdező, se nem nagykorú a lány, ilyen okokkal, mint amit olvashattunk, nem fog engedélyt kapni senki semmire.

2016. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Miért nem szóltál hamarabb, hogy képtelen vagy szöveget értelmezni? Akkor nem fáradok azzal, hogy feleslegesen válaszoljak. Össze vissza beszélsz, olyat magyarázol nekem, amit én nem mondtam. Mondd, hogy nem ezen a területen dolgozol, mert akkor jaj nekünk, ha ott is ilyen értetlen vagy.
2016. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!