Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már külön párodtól sok...

Voltál már külön párodtól sok időt?

Figyelt kérdés

Párom kiment 2 hete Hollandiába dolgozni, és nagyon hiányzik. 3 és fél éve együtt vagyunk, de eddig a legtöbb külön töltött idő 3 nap volt. Nem tudom, mivel vonjam el a figyelmemet, mindenről ő jut eszembe, néha sírhatnékom van, és kedvem sincs csinálni a szakdogámat vagy tételeket a vizsgára, semmihez sincs kedvem :( Ráadásul öcsém barátnője és nővérem barátja is sokat vannak itt, ölelgetik egymást, minden, én meg sehonnan nem kapok szeretetet, és annyira hiányzik :'(

Ti mit tettetek, amikor sokat volt távol a párotok?


2010. ápr. 25. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem lehet könnyű neked, de ez soha senkinek sem könnyű időszak, mikor távol kell lennei attól, akit nagyon szeret.

Sms, vagy telefonálás (skype-on keresztül ingyen megy, ha korlátlan netetek van), vagy chat-elés....más nem jut most az eszembe. Ha naponta, vagy kétnaponta meg tudjátok ezt oldani ha csak pár percre is, máris majdnem olyan mintha arra a pár percre együtt lettetek volna.

Kitartás, végetér majd ez az idő és mikor hazajön hozzád boldogabbak lesztek, mint valaha!

2010. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

legtöbb idő hétfő reggeltől péntek délutánig amit távol egymástól,de én már abba is "halok bele" (bár szintén szakdoga miatt most "hanyagoljuk egymást")


mehettem volna én is ki melozni angliába,de nem birtam itthagyni...inkább melozok itt kevesebbért,de együtt vagyunk akármikor...majd ha vége a sulinak,ki együtt esetleg...

nem irigyellek

22/L

2010. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

eddig még, de szeptembertől Madridban fogok élni márciusig, ergo 6hónapig! most 2éves a kapcsolat és kicsit, félek, hogy tönkre mehet...

nehéz lehet, de állítólag az első pár hét borzalmas...gondolj arra, hogy nem sokára hazajön és akkor együtt lesztek. próbáljatok beszélni skype-n naponta. és addig koncentrálj a sulira vagy a melóra..kitartás!!!

2010. ápr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem a barátnőm családjával ment ki 2 hétre erdélybe nyaralni. na olyan hosszú két hetem se volt még az életben. azt is végig ittam. pedig nem vagyok alkoholista, de másképp nem birtam volna ki.....
2010. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

:)


4 éve voltunk együtt,mikor a férjem külföldre ment dolgozni, soha nem voltunk 24 órát sem külön, ekkor pedig 8(!!!) hónapot! Nem láttam 8 hónapig....nekem könnyített,hogy itt maradt velem a kisfiam, aki akkor volt 1 éves,igy lekötötte a figyelmem, de akkor is hosszú volt. Már mi is kint lakunk, de nem hinném megint kbirnám...

2010. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Majdnem ez lett nálunk is a szitu. Még egy évem volt a fősuliból, és mondta, hogy előre kimegy külföldre dolgozni. Hát én megmondtam neki, hogy nélkülem ne menjen,mert nem bírom ki nélküle. Így is lett. Megvárt. De majd egy éve úgy kellett hazalátogatnunk, hogy csak külön tudtunk. Egy hónapot voltunk külön emiatt. Az első két hét volt a legborzasztóbb. Aztán kicsit jobb lett. Szerintem most az elején a legrosszabb neked. Aztán jobb lesz, hidd el. Remélem mihamarabb találkoztok. Erőt és kitartást kívánok neked. Kár hogy pont most vizsgaidőszak előtt ment ki. Nagyon nehéz, tudom. Egyszer az egyik pasim pont vizsgaidőszak előtt dobott. (persze szerencsére ti csak távol vagytok egymástól)de kábé olyan rossz lehet most neked is, megértelek. Próbálj meg összehozni több programot haverokkal.
2010. ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sajnos egy kisvárosban van, és sehol sem találni internetkávézót, és egy kempingben van elszállásolva. Szóval nincs netközelben, telefonálni meg csak ritkán tudunk, mert első héten 18 000 HUF-t eltelefonáltunk, és úgy döntöttünk, hogy hetente egyszer beszélünk csak :(

Állandóan barátnőmmel lógok, de nem akarok már ráakaszkodni, van barátja. Meg bűntudatom van, hogy állandóan vele vagyok, és próbálok nem itthon lenni egyedül vagy öcsém és nővérem párjával. :(

Köszi a válaszokat, asszem beleásom magam a tanulásba, hogy elüssem az időt.

20/L

2010. ápr. 25. 15:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi már nyolc éve éltünk együtt, amikor a párom kiment külföldre egy fél évre úgy dolgozni, hogy abszolut nem tudtunk beszélni, meg levelezni, csak ritkán. Kövezzetek meg, de én tök jól éreztem magam ezalatt a félév alatt. Rengeteget csavarogtunk a barátnőimmel, lazáztam,, sz@r sorozatokat néztem, kevesebbet takarítottam. Én tökre kivirultam, nem tragédiaként fogtam fel, hogy távol vagyunk egymástól.
2010. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 9 hónapja vagyunk külön, havonta egyszer látom. Van egy 1,5 éves gyermekünk, így nem igazán van időm keseregni utána. Nagyon nehéz nélküle, de hamarosan haza jön és akkor minden jó lesz megint. Egyébként elkezdtem tornázni, foglalkozni a testemmel stb. Meg persze internetezek, így gyorsabban telik az idő!

2010. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem semmi akaraterőtök van, jól bírjátok, le a kalappal előttetek! Szerencsére már május 6-án jön haza, mert átverték a fizuval, és elege lett abból, hogy aprópénzért hajtsák, éppen hogy ostorra nem verik őket... :S

Szóval legkésőbb május 7-én együtt leszünk :)

Köszi a válaszokat! :)

2010. ápr. 26. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!