Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek szomorú sokszor?

Figyelt kérdés
Hiányzik néhány családtagom, sajnos van akiket évek óta nem láttam és van mikor nagyon sokat gondolok rájuk és nagyon hiányoznak, vagy csak rá nézek egy dologra és rögtön ők jutnak eszembe meg a sok emlék hogy régen mikor minden évbe nyáron náluk voltam 1 hetet. Több ilyen rokonom van akiket vagy nagyon keveset látok vagy évek óta nem láttam.

2016. okt. 9. 17:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#7 igen tudom hogy nem nehéz, szoktunk beszélni, de attól ha beszélünk nem lesznek itt.
2016. okt. 9. 19:01
 12/14 A kérdező kommentje:
#8 17 éves vagyok. A szüleim nen tudom elengednének e mert eléggé fèltenek, főleg hogy tegnap megint bomba riadó volt és a mamám haza se tudott rögtön jönni mert nem indult a vonat.
2016. okt. 9. 19:04
 13/14 A kérdező kommentje:
#9 #10 nem tudom mit írogatsz össze vissza
2016. okt. 9. 19:13
 14/14 kovpet ***** válasza:

17 éves vagy? Azt hittem, 12.


Nem tudod, hogy milyen járművel kell menni? Hát kérdezd meg. Vagy tedd fel a "futár" nevű alkalmazást a telefonodra, az még azt is meg tudja mondani, hogy a következő busz pontosan hol van.

De google is megtervezi neked az utat.

OK, hogy féltenek, de azért csak elvan itt kétmillió ember, mennek ide-oda napi rendszerességgel és a többsége túléli :)

2016. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!