Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok szomorú? Többi...

Miért vagyok szomorú? Többi lent👇

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van velem.Mindennap este,valami oknál fogva szomorú vagyok.De nem tudom hogy miért.Napközben semmi bajom nincs,haverokkal röhögünk poénkodunk stb.De amikor este van.. szó szerint halálom van.Semmihez nincs kedvem,szomorú vagyok és sîrhatnékom van.De hogy miért?Mikor elhatározom pl hogy tanulok holnapra,egyszerűen szó szerint "meghal" a kedvem.Egyszerűen semmihez nincs kedvem,annyira szomorú vagyok.Valamikor sîrva alszok el emiatt.

És már kezdem úgy érezni hogy egyre jobban "hagyom el" az önbizalmam.

Hogy lehet ennek végett vetni?:( Vagy van valami megoldás hogy ne legyek szomorú minden este?

15 éves középiskolás fiú vagyok...



2015. nov. 22. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Tini vagy, ilyenkor fáj a világ. Majd elmúlik, csak ne éld nagyon bele magad.
2015. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És a 'majd' szó alatt mennyit értesz?Hónap stb..
2015. nov. 22. 16:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Tini vagy, ilyenkor tombolnak a hormonok, az érzések. Otthon minden rendben? Családoddal kijössz? Az önbizalmad miért hagy el? Mit érzel?
2015. nov. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Családommal kijövök,minden jó és happy.Szóval mint egy normális család.

Igazábol azért kezdem elhagyni az önbizalmam mert,pesszimista vagyok.

Meg van egy két dolog rajtam amit nem tudok elfogadni.De ez lényegtelen.Valamint köszönöm a válaszokat ment a zöld 👋

2015. nov. 22. 17:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezen keményen átmentem tiniként. Sok oka van, testi-lelki, hormonális. Szerintem nagyon jó, ha mindennap kényszeríted magad legalább három olyan dolog felsorolására, amiért okod van örülni, elégedettnek lenni. Még jobb, ha le is írod.

Egyrészt elmúlik majd ez az időszak, másrészt bármikor visszatérhet valamilyen formaban. Akkor is hasznos módszer lesz. Hajrá!

40/N

2015. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lényegtelen, hisz az egészséges önbizalom nagyon fontos dolog. :) Próbáld a dolgok jó oldalát nézni:)
2015. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Depresszió előjele.
2015. nov. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ilyenkor foglald el magad

csinálj valami test mozgást mert az boldogság hormonokat termel

2015. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ment a zöld✋
2015. nov. 23. 05:49
 10/10 anonim válasza:

Szia !

szerintem társra vágysz...kb én is ilyenkor éreztem azt hogy valami nem okés valami hiányzik!

Aztán 16évessen lett egy barátom a szexel vártunk majdnem egy évet is.

2018. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!