Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Férjemmel 2 éve jöttünk össze, még csak 3 hónapja voltunk együtt de már mondta, hogy vállaljunk babát, mert ő már idős (39), és már nagyon régóta szeretne, csak eddig nem találta meg az igazit. Akkor még csak 23 éves voltam, így megbeszéltük, hogy először esküvő, és 3 évvel később baba. Aztán végül az első évfordulón összeházasodtunk, az esküvő után pedig abbahagytam a gyógyszert, hogy "majd jön a baba ha akar". Na hát 5 hónappal jönni is akart, decemberre vagyok kiírva.


Azonban sajnos az elmúlt időszak nem volt túl jó, és sajnos úgy érzem a baba érdekében válnom kell.


A férjem 6 hete elkezdett inni, és sajnos nem igen sikerül leállnia vele. Dolgozni nem ment a pia miatt így kirúgták, otthon van és csak piál, én tartom el 7 hónapos terhesen, és a levés pénzt amit a babára kellene félretenni azt elissza.

Ha rászólok hogy hagyja abba, vagy elveszem tőle az üveget, akkor agresszív lesz, üvölt, csapkod, tör, zúz, és konkrétan félek, hogy holnap már nem csak új lámpabúra kell, hanem engem is kórházba küld.


Ha nem iszik, akkor ő a világ legjobb embere, kedves, érzelmes, vicces, segítőkész és dolgos, imádja a gyerekeket, de ha iszik egy átváltozik egy teljesen más emberré, aki csak arra képes hogy az ágyban fekszik és piál.


Nagyon szeretem, és azt sem akarom, hogy a gyerekem apa nélkül nőjön fel ezért nem akarom kirúgni a házból és az életünkből, de sajnos egyre inkább úgy érzem hogy veszélyben vagyok/vagyunk.

Van valami mód, ötlet arra, hogy "visszatérítsem a jó útra"? Mit tegyek?


2016. okt. 3. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A férjed nem párhónapja lett alkoholista. Mindig is az volt, csak te nem akartad vagy nem vetted észre. Megváltoztatni sosem fogod tudni. Ez idővel csak rosszabb lesz. Ha teheted akkor most lépjél ki ebből a kapcsolatból. A gyereknek meg még mindig jobb apa nélkül felnőnie, mint egy olyan családban ahol nap mit nap azt látja, hogy a részeg apja megint véresre verte az anyját.
2016. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj.


Még ma.

2016. okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Család segítsen és szervek , titokba lépj le , nincs több ferség meg megbeszéljük ő sem az . Eszed legyen a többiek és saját példád láttán . Jobb nem lesz csak rosszabb , a gyerek is a tét .
2016. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Válj el! Már akkor könnyebb lesz, ha nem kell eltartanod egy alkoholistát.


Erre mondom én azt, hogy aki 30 felett nem kelt el, az selejtes. Mit gondoltál, miért nem volt 39 éves koráig nős?

Gyorsan akart esküvőt, gyereket, hogy bebiztosítsa magát, mielőtt lebukik, hogy alkoholista.

2016. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Veszélyben vagy! Azonnal értesítsd azokat az embereket akikben megbízol! Egyszer üti meg a hasad és sose tudni mi baja lesz a picinek!

n az első agresszív megnyilvánulás után leléptem volna. VESZÉLYES! Nem kell őt szánni, sajnálni. Csak gyere el onnan!

Nem akarok vészmadár lenni, de egyik nagynénémet a férje 5 hónapos terhesen megrugdosta. A kicsi súlyos fogyatékos lett. Egy barátnőmet szintén vert a pasija, az ő kislányának még 10 évesen is rendszeresen fáj a lába, valami csipőproblémája miatt, ami akkor alakult ki. Szóval lépj le azonnal!!!!


Majd ha megszületett, akkor nyugodt körülmények között megbeszélhetitek. De addig nincs szükség arra, hogy állandó stresszben élj! A Bnkkártyádat kódoltasd le. Ez nem játék! NEKED LEGYEN ESZED!

2016. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A te dontesed, de aki agresszivra issza magat az nem fog javulni. Nekem apum ivott, aai napig kristaly tisztan emlekszem a veszekedesekre es arra ahogy menekulunk anyuval. Sose tennek ki egy gyereket ennek mivel ezt nem lehet elfelejteni. Egyetlen egy olyan emlekem van apurol ahol azt hiszem jozan volt. Bar lehet meg nem ivott annyit es csak be volt csiccsentve. Sose valtoznak meg. Elobb kezdenek egy heroin fuggovel mint egy alkoholistaval. 50 fele pedig - ha kemenyen pialt egesz eleteben - le se lehet szokni. Apunak is elvonasi tunetei lettek es neha bekomalt az alkohol hiany miatt.

A ferjed is most meg csak tor zuz, de majd amikor a kest fogja a torkodhoz vagy a gyereket akarja bantani akkor mar keso lesz.

En megkernek valami ismerost hogy segitsen koltozni, nehogy egyedul tedd meg. Terhes vagy, sebezheto, egyedul vele otthon, nem jo otlet


Remelem a vegen azert megoldodik a dolog. Sok sikert

2016. okt. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!