Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bizik bennem?

Miért nem bizik bennem?

Figyelt kérdés
Soha nem ittam, cigiztem-ezek nem is érdekeltek, nem maradtam ki, amikorra haza kellett érni hazaértem. Későig (9 után) igy sem maradhattam el 15-16 évesen. Ezek ellen nem lázadtam. Nem pasiztam, a barátnőim mind rendes csajok mivel aki csak bulizni, pasizni tudott azzal nem is tudtam volna a közös hangot megtalálni. Ha pasi udvarol vagy bármi arról tudott is mert mindig őszinte voltam vele. Később amikor pénzt kezdtem keresni, akkor sem ruhákra meg sminkre, vagy valami hülyeségekre költöttem hanem vagy félretettem vagy pl vettem egy jobb számitógépet vagy megcsináltam a jogsit. Neki h(is igyekeztem kedveskesni, olyasmikkel amitől nőisebbnek érezheti magát-ruha, smink, befizettem a kozmetikushoz (anno sokat spórolt saját magán miértünk). Igy sem hiszi el, hogy jóban akarok vele lenni, nem egyszer mondta hogy tudja hogy utálom. Ez nagyon rosszul esett veszekedtem is vele. Úgysem tudom meggyőzni.. Nem bizik bennem úgy tűnik semmilyen téren, ha gondjaim voltak azt feltételezte biztos inni fogok mert otthon nem utasitottam el a pohár sört vagy bort. Ismerem magam, de az embereket miért nem lehet meggyőzni? Nem elég éveken át bizonyitani?
2016. szept. 27. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Az emberi hülyeségnèl talán csak a meggyőződés rosszabb.
2016. szept. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
?
2016. szept. 27. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki elkönyvel magában valamit úgy ahogy, azt nagyon nehèz megváltoztazni benne. Egyèbkènt kiről van szó?
2016. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na igen, ez olyan cifra szöveg lett, hogy kb se eleje se vége. Most a barátnőd vagy az anyád, vagy ki nem bízik benned, mert kicsit sem egyértelmű. De ezt a tudom hogy utálsz szinte mindig sajnálatkeltésre használják az emberek. Inkább ülj le vele beszélgetni, hogy elmondja mi nyomaszta. Nyugodtan hallgasd meg. Ha nem sikerül túllendülni ezen akkor meg hagyd rá
2016. szept. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!