Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya semmibe se támogat?

Anya semmibe se támogat?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 14éves fiú vagyok és nagyon félek a felvételitől be szeretnék kerülni arra a helyre amit megjelöltem . Ez nehéz lesz tudom de anya sose támogat ! A tesi tanárom a barátok azt mondják hogy bíznak bennem , hazajövök és anyától mindig azt hallom hogy amúgyse vesznek fel vagy inkább ne is tanuljak tovább.Eddig nem voltam jó tanuló de ebben az évben bele szeretnék húzni még csak 1 jegyem van ami egy 5s magyarból . Kitaláltam hogy mivel nem annyira vagyok jó nyelvtanból felkészítőórákra kéne járnom egy iskolába de amikor anya meghallota elkezdett leszidni hogy amúgyse vesznek fel meg ilyesmi , normális az ilyen ? Matek tanárom van de a sulis matekfelkészítőkre járok úgy mint a magyarra.

2016. szept. 23. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki mire vagy képes.
2016. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :')
2016. szept. 23. 17:37
 3/6 Nikol2323 válasza:

Ha igazán akarsz valamit azt meg is tudod csinálni!

És ne másoknak bizonyíts hanem saját magadnak!

2016. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. szept. 23. 17:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még, ilyenkor az ember próbál megfelelni a szüleinek, a környezetének. De jó, ha minél hamarabb megtanulod, hogy nem anyukádért tanulsz, nem neki kell teljesíteni, nem az Ő elismerésétől kell függővé tenni hogy mit teszel és mit nem. Ha tudod mit szeretnél, megvan az elhatározás akkor magad miatt vidd végig. A döntéseid elsősorban a Te életedet fogják befolyásolni, meghatározni. Mások véleményét meg lehet (és kell is) hallgatni, de nem szabad hagyni magadat eltántorítani a céljaidtól. A szülők sokszor még a legjobb szándékkal sem tudják mi a legjobb a gyereknek, van amikor negativitásukkal lehúzzák a gyereket. Ezt nem szabad hagyni, ne hallgass senkire, ha igazán akarod akkor sikerülni fog!:)
2016. szept. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. szept. 24. 23:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!