Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Száj peircinget akarok de...

Száj peircinget akarok de hogy kérdezzem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves lány vagyok. Nagyon szeretnék egy száj peircinget. Tudom hogy fiatal vagyok még hozzá. Ezért is akarok hamisat, meg azért, mert lehet, hogy a későbbiekben meg bánom. Viszont a szüleim nem engedik. Mit tegyek?


Normális válaszokat írjatok pls!



2016. szept. 23. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Kevés gusztustalanabb dolog van a szájpiercingnél. Messziről eleve úgy néz ki, mint ha herpeszed lenne, közelről meg... hát szerintem egy szép női szájat kár bármi ilyennel elcsúfítani. Ha meg nem szép a szád, még rosszabb, mert odavonzza a figyelmet. Tök igaza van a szüleidnek. Azért, mert most kitaláltad, hogy rocker leszel, vagy akármi, még 16-17 éves korodra úgyis túl leszel ezen, és akkor meg bánnád az igazit is. Hamis meg minek?
2016. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Piercinget én sem engednék, de ha iskolán kívül hordanád a "hamisat", nem zavarna. Sajnos ötletem sincs hogy értesd meg a szüleiddel hogy ehhez nem kell szúratni magadon, nincs maradandó nyoma...
2016. szept. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
és hogy szopnád vele a brét??
2016. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Az elsővel és a harmadikkal értek egyet:)
2016. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtad nekik, hogy nem igazit akarsz? Mert szerintem azt egy buliba simán megengedik ők is.
2016. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!