Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Van egy...

Miért csinálja ezt? Van egy lány az osztályomban aki folyton piszkál, de nemtudom miért, csak engem piszkál, meg oltogat, meg olyanokat

Figyelt kérdés
terjeszt h ribanc vagyok csak mert sok fiúnak bejövök meg mindenbe beleszól, kifejti mindenről a véleményét.. Eddig sosem szóltam vissza, mert féltem nekem jön vagy valami, igaz nem volt rá példa hogy valakivel öszebunyózott volna, de halottam róla ezt azt, illetve elég népszerű valószínűleg én maradnék alul. Szerintetek mit csináljak?
2010. ápr. 23. 20:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
ez ugy van h 4en vagyunk legjob nök, és őkis kb 4en vannak. Csak engem meg egy másik bnömet piszkálják a másik kettőt nem mert ők biztos nemhagynák magukat. Ugy van h ökis vanak négeyn közülük hárman folyotn bámulnak, meg fintorognak, és nah ugy felmegy benem a pumpa. Pl multkor azvolt h megszolal az egyik akiről most szóvan, h mivan Dzséjló? Aztán meg nézek ráe re meg mi a faszt bámulsz? Idegesit mert ő folyotn cskateszi az agyát ara van szügsége h mindenki nevessen a hülye poénjain, és általban mindenki nevet is kivéve minket. Elég ocsmány csaj, csálé fogakkal, meg kis törpe, szval enmtudom mire teszi magát. 16/l
2010. ápr. 24. 11:11
 12/12 anonim ***** válasza:

"Mit bámulsz?" Akár mondhattad volna hogy egy törpét.Ha esetleg te meg túl magas vagy és ezzel visszavág, akkor mondhatnád hogy neked legalább nem kell mindenkivel kötözködnöd ahhoz hogy észre vegyenek.

De ha te is tudod hogy a két bnődet azért nem húzza mert ők nem hagynák magukat, akkor miért tetted fel a kérdést? Hisz te is tudod miért csinálja veled.

Ne félj tőle, párszor visszavágsz, és abbahaggya. Nem fog bántani.Lásd a bnőidet:ők nem hagynák magukat, így nem is mer hozzájuk szólni.

2010. ápr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!