Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van az osztályomban egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az osztályomban egy lány, hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés

Már egy ideje keresem a társaságát, hülysékedek vele, meg ilyenek. Csak az a baj, hogy a lány amolyan nagyon visszahúzódó típus, kicsit "magánakvaló", de nem a szó rossz értelmében. Amolyan művész-típus: rajzol, történeteket ír. A lány egyébként gyönyörű:D

Nagyon szeretném elhívni valahova, de úgy érzem, már elég "utalást" tettem neki, attól tartok, hogy ha tovább mennék, csak kiröhögtetném magam, vagy túl nyomulósnak tűnnék. Nem akarom, hogy ilyennek könyveljen el. Viszont nem tudom, hogy az, hogy nem ragál túlzottan, az nem azért van-e, mert egyszerűen ilyen a személyisége (mint ahogy fentebb leírtam, nem túl kezdeményező). Szóval lehet, hogy nem is az én hibám.

És még egy dolog: sajnos, igyekezetemben, hogy jü fejnek tűnjek, azt hiszem, néha kicsit hülyén viselkedem. Egyébként sokszor tudom úgy intézni, hogy együtt legyünk, kérdés, hogy hogyan tálaljam neki, hogy én többet is szeretnék tőle. Vannak olyan kínos csendek, és azokkal nem tudok egyszerűen mit kezdeni. Nem tudom miről kérdezni, állandóan csak a sulival kapcsolatos dolgokról beszélünk, és hülyén nézne ki, ha egyszer csak gondolnék egyet és elhívnám valahova. Pedig azt szeretném.

Hogyan kerüljek hát közelebb hozzá? Gondoltam, hogy verset írok neki, vagy ilyesmi, de nem tudom, mennyire értékelné, lehet, hogy túl nyálasnak tartaná...


2011. febr. 17. 15:51
 1/8 anonim válasza:

szia. szerintem aranyos lenne a vers, ha tényleg ilyen művészlélek a lány mint ahogy leírtad. a lényeg hogy ne valami hűdeverset akarj írni. csak írd le hogy eljönne e veled moziba stb.akár poénosan is, a lényeg hogy csak úgy jöjjön és ne egy órát fogalmazgasd. szerintem még hatásosabb lenne ha órán nyomnád neki oda levélben. de ez csak egy ötlet én így csinálnám....

am a mozi nem is jó hely mert nem lehet beszélgetni:D

na sok sikert!:):)

2011. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

Szerintem az nagyon jó hogy keresed a társaságát meg ilyenek.Valószínű hogy a természete miatt nem reagál annyira.Ezt magamból kiindulva mondom,mivel nekem is tetszik egy fiú az osztályomból,de nem tudom kimutatni.Annak viszont nagyon örülnék ha elhívna valahova,biztos nem utasítanám vissza,pedig mi még beszélgetni se nagyon szoktunk.Ha tetszel neki nem hiszem hogy nemet mondana,én nem tartom túl nyomulósnak.Abból biztos rájön hogy többet akarsz ha elhívod,nem szükséges szavakkal is elmondani egyelőre.Másképp meg légy kedves vele,mosolyogj,esetleg próbálj meg más témákról is beszélgetni vele:kérdezd a családjáról vagy hobbijairól.Esetleg ha segíthetek még valamit szívesen megpróbálom:)

Kívánok neked sok sikert és bátorságot!

2011. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Pontosan milyen reakciót várnál tőle?

2011. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Összeségében, hogy egy kicsit kevésbé legyen passzív. Én mindig érdeklődök felé, de ez így elég egyoldalú. Örülnék, ha néha ő is odajönne... így nem tudom, hogy örül-e neki, hogy mindig odamegyek hozzá, vagy kellemetlennek tartja.

2011. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Upsz, most lebuktam.

Én vagyok az utolsó hozzászóló.

2011. febr. 17. 19:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kínos csendek két dolgot jelentjet

1. többet is akar, csak mivel visszahúzódó nem tesz semmit, Tőled várja az áttörést. Ezen esetben szerintem nem kell kertelni, túl kell lépni a sulis történeteken és kedveskedni kell neki. Egy szál virág, esetleg leírni egy levélben az érzéseidet. Ha reagál rá, akkor tisztán láthatsz Te is akár pozitív, akár negatív a válasz. Hívd el sétálni, fagyizni, ez azért már elég konkrét szerintem. Ha barátokkal akar menni egy-két alkalommal nem gáz, főleg ha utána kettesben hazakísérheted. Minden esetre szerintem egyértelműen tudatnod kell vele a szándékaidat. Na nem Peti vagyok a hegyről, aki beteszi egybő stílusban.

2. nem akar többet és várja, hogy lelépj, bár szerintem akkor kerülné a kettesben legyünk szituációkat.

2011. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat, kicsit munkas, de en irnek valami tortenetet, es megkernem hogy mondja el rola a velemenyet, merthogy ugye o ir ilyeneket es erdekelne mit szol hozza. Aztan odaig lenne a tortenet hogy a fiu el akarja hivni a lanyt randira, de nem tudja hogy hogyan is hivja meg mire... es ott kerdezd meg tole hogy szerinte hgoy folytatodjon a tortenet ;)
2011. febr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez nagyon tetszik! Ment a zöld kéz (mástól is mehetne:D)!
2011. febr. 21. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!