Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Van egy...

Miért csinálja ezt? Van egy lány az osztályomban aki folyton piszkál, de nemtudom miért, csak engem piszkál, meg oltogat, meg olyanokat

Figyelt kérdés
terjeszt h ribanc vagyok csak mert sok fiúnak bejövök meg mindenbe beleszól, kifejti mindenről a véleményét.. Eddig sosem szóltam vissza, mert féltem nekem jön vagy valami, igaz nem volt rá példa hogy valakivel öszebunyózott volna, de halottam róla ezt azt, illetve elég népszerű valószínűleg én maradnék alul. Szerintetek mit csináljak?
2010. ápr. 23. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kifejti a velemenyet en a legkomolyabban beleneznek a szemebe es megkerdeznem, hogy KI KERDEZETT???

Aztan megmondanam neki, hogy nem oriztunk egyutt libat, hogy beugasson, foglalkozzon a sajat dolgaival

2010. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én megprobálnék vissza oltani de semmiféleképpen nem hagynám magam.. :S
2010. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

velem is pontosan ugyanez van...

ezt azért csinálja mert irigy rád és így akarja rontani "minőségedet". Írj privit tudnánk miről beszélgetni;) 15/L

2010. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%

Másik csajnak van barátja?

Ha van szo*d le meg csináld fel magad vele és el fogja bőgni magát hidd el..nekem is ez volt a helyzet és én lettem a sztár a suliban

17/L

2010. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem szólsz vissza neki,addig ne is nagyon várj Tőle mást!Igenis,meg kell védened magadat,és olyanokat kell visszaszólnod,amivel rátapintasz a gyenge pontjaira (biztosan vannak külső-belső hibái neki is!).Egy idő után ráébred majd,hogy Veled nem érdemes kezdeni.Pont azért csinálja,mert tudja,hogy nem mersz visszaszólni.Az ilyen emberek leggerictelenebbek,ráadásul még az irigységüket sem képesek visszafogni.Le kell törni a szarvukat.Nem fogja kimutatni,hogy rosszulesik neki,ha megvéded magad,de belül fájni fog Neki,abban biztos lehetsz.
2010. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ma 20:33-ra meg ne hallgass,túl primitív!
2010. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Imádom, ha valaki ok nélkül negatívan kritizál a hátam mögött, mert ez azt jelenti, hogy valamit jól csinálok...az illető pedig amellett, hogy hülye, még irigy is!"

Én sem hagynám magam! Ha soha nem fogsz visszaszólni, mégjobban rádkap, akkor még nehezebb lesz leállítani.

2010. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miket szokott mondani mikor beszól?
2010. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
óh,velem is ez van. egy nagyon csúnya,lófogú csaj állandóan oltogat engem,beszól nekem,gondol eggyet,mondja h mennyünk,vegyünk neki chipset(persze a saját pénzünkből!!!),és majdnem mindig csak ugrik,csak én nem,meg egy másik bnőm! na,minket leis szól,de persze másokat is. régebben jóba voltunk,nem volt ilyen,most már nagyon festi magát,a szeme színét nem lehet látni,oylan fekete a sminkje! nagy a szája,bnői vesznek neki ruhát,cigizik,iszik,éjjel-nappal bulizik,lóg a suliból,beoltja a tanárokat is,stb..
2010. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem vágsz vissza addig kötözködni fog.Mert veled megteheti. Védd meg magad.Néhányszor te is beszólsz neki mikor ő megteszi, és szép lassan le fog állni.Azért csinálja mert így szórakoztatja magát, és futtatja magát a többiek előtt. Viszont ha nem hagyod magad, akkor már nem lesz poénos ugratnia téged, tehát leáll.
2010. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!