Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Költözzek el egy...

Mit tegyek? Költözzek el egy időre a jobb anyagi lehetőség miatt?

Figyelt kérdés
Vidéken van egy családi házunk, de a fővárosban lakunk. Sajnos a válság minket is nagyon megviselt, nehézkesek az anygi dolgaink... Vidéken lenne nyáron olyan idénymunka, ami jó pénzt hozna a családi kasszába. Ti leköltöznétek a két gyerekkel nyárra? A szüleim ott laknak, nem egyedül lennék. Anyagilag megérné.
2010. ápr. 23. 13:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
naná hogy költöznék
2010. ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjon jobbat és értelmesebbet. Ha nem tud, akkor költözzetek. Gondolom ciki neki a dolog, de nehogy már azért elpuskázd a dolgot.
2010. ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem akarom lemondani ezt a lehetőséget, mert a gyerekeimnek enni kell adni! A férjem nagyon nem akarja, hogy menjünk, de én már döntöttem... Kérdés, hogy hogyan vezessem elő azt, hogy "ha jön, ha nem", mi megyünk a gyerekekkel. Muszáj!
2010. ápr. 23. 13:48
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
"Te Józsi! Én úgy döntöttem lemegyek nyárra vidékre DOLGOZNI! Ha jössz, ha nem MI megyünk!" sztem ennyi
2010. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy le. A férjed pedig gondolkozzon logikusan..
2010. ápr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a legjobb megoldás, hogy "Ha tudsz jobbat, most mondd!" Ezzel nyitva hagyod neki a lehetőséget, mégis érezteted vele, hogy te ezt fogod tenni. Ha pedig mégis előáll a farbával, akkor tárgyalhattok. :)


Az fontos, hogy ne legyen ultimátum, de ne is legyél kenyérre kenhető, ha már egyszer határoztál. A gyerekek lehet, hogy először húzzák majd a szájukat, de szerintem is jót fog tenni nekik, mert eddig még majdnem mindenkiken jót tett. Ez a tapasztalat. ;)

2010. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
szerintem jó lehetőség, a férjed miért nem akar róla hallani? ez csökönyösség, azért nem kéne rosszul értelmezett büszkeség miatt nélkülözni a családnak
2010. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
igazat kell adnom neked, h enni kell, szóval a férjednek csak nyugodtan mond, amit nekünk, ha ellenkezik, akkor had maradjon, bár nem tudom h ő h értelmezi a jóban rosszban kifejezést
2010. ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!