Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszeretnék költözni az...

Elszeretnék költözni az apámtól az anyukámhoz mert apám tul szingoru velem a koromhoz kepest, ti it tennetek a helyemben? Többi lent

Figyelt kérdés
19 eves lany vagyok, 14 eves koromig anyukammal laktam aztan apukam inditott ilyen gyermekelhelyezesi pert, hogy hozza koltozzek, pedig en nem akartam, de vegul odaitéltek mert ott anyagilag jobb a helyzet.. Apukam nagyon szigoru velem, lelki terrorba tart sokszor,fenyeget veressel, eltiltasokkal, es regebben egyparszor megis vert ovszijjal olyan dolgok miatt ami egyaltalan nem volt nagy dolog, csupan annyi hogy beszelgettem a volt baratnojevel akivel amugy mar kibekult de mai napig nagyon sokszor osszeszoktak veszni..na de nem is ez a lenyeg, 19 evesen nem engedi hogy hetkoznap a baratommal legyek, nem enged cigarettazni pedig nem az o penzebol veszem, es suli utan 1 oran belul hazakell mennem, es nem lehetek az anyukamnal sem hetkoznap,ezert nem szeretnek apummal lakni.. szoval mivel mar 18 elmultam anyukam nagyon orulne ha visszakoltoznek hozza mert o legalabb beszelget is velem meg torodik az erzeseimmel, apummal ellentetben.. de nem tudom hogyan mondjam el apukamnak mert felek hogy megfenyeget vagy megver.. ti hogy vagy mit csinalnatok a helyemben?
2016. szept. 13. 18:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Oké, koszonom szepen a valaszokat!
2016. szept. 13. 19:14
 12/14 anonim ***** válasza:
"egyparszor megis vert ovszijjal " - Ez még egyszer előfordul akkor irány a doki láteletet vetetni aztán azzal irány a rendőrség és feljelentés.
2016. szept. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
35%

"Már nincs gyámod. 18 vagy, felnőtt és cselekvőképes ember. "

A kérdést olvasva ebben nem vagyok biztos.


Ma volt még egy kérdés, ahol egy 20 éves lány kérdezett hasonlót. Ez most komolya, hogy kvázi felnőtt emberek ennyire nincsenek képben a mindennapi élet dolgaival?

2016. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem. Nem voltam kepbe ezekkel a dolgokkal kapcsoaltban, utana kellett olvasnom mivel nekem ezeket a dolgokat senki nem magyarazta el eddig. Ezert szerettem volna most utana jarni a dolgoknak ill.masok velemenxet kikerni
2016. szept. 14. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!