Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anya a hibás vagy a lánya?

Az anya a hibás vagy a lánya?

Figyelt kérdés
Ha egy 23éves lány nem tud fözni,meg paprikas krumplit sem,a mosogepet nem tudja hogy működik,a vasalo szintén egy forro valami,es esze ágaban sincs változtatni 7honapos kismamaként sem,az mellett mi elete lenne egy ferfinak?
2016. szept. 12. 18:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
88%

Hát legközelebb majd húzol gumit...

És hogy milyen élete lesz mellette egy férfinak? Pont olyan mint a nők nagy részének a férjük mellett. Sok boldogságot!

2016. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
16%
Reméljük idővel megtanulja. Bár ha kismama lesz, akkor illene tudni már ruhát vasalni, főzni, mosni a gyerekre. Ha házasságban él, akkor végképp nem értem, hogy miért nem tudja ezeket a dolgokat.
2016. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
82%

Nem csak annak kell tudnia ezeket, aki házasságban él. Ezek teljesen alap dolgok, ráadásul teljesen egyszrűek. A legtöbb mosógép sem egy nagy ördöngősség, én vasalni soha sem tanultam, mert evidens a használata, főzni pedig bármit meg lehet recept alapján. Bármit.

Ezt minden férfinak és nőnek tudnia kéne, mert a mai világban saját magunkról kell gondoskodnunk.

2016. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
13%

Te vagy a hibás, hogy ilyen selejtet vettél el. Sem anyának, sem feleségnek nem alkalmas.


37/f

2016. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
41%
Mindkettő. Amit itt elmondasz, két életképtelen nőnemű lényről van szó, akik azzal áltatják egymást, hogy ők milyen jó csapat, ápolják egymás nem egészen kifejlett lelki világát. Legyenek akkor együtt. Egészséges embernek igénye van a saját életre, önálló életvitelre. Ez a nő egy baba. Nem kellett volna felcsinálni, ha sikerült, akkor legalább ne vedd a nyakadba. Pláne ha felhatalmazott rá.
2016. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
46%

Jesszus, 19 éves korom óta saját háztartást vezetek. A férjem is megcsinál mindent.

Anyám a két öcsémet is úgy nevelte, hogy ne pusztuljanak éhen a szutykos lakásban, ha egyedül fognak élni.

Egyik öcsém kifogott egy ilyen csajt. Akkor dobta ki, amikor meglátott a kukában 4 szem fogamzásgátlót. Babát akart a szentem az akkor 20 éves öcsémtől. A lány akkor érettségizett.

2016. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
6%

Mi bajod van? Ez kellett neked nem? akkor élvezd csak.

Azért remélem a tonna szilikon meg a háznyi segg megvan neki?

2016. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
84%

Élt már egyedül ez a csaj, vagy anyucitól egyből hozzád költözött? Mosógépet kezelni én is akkor tanultam meg, amikor különköltöztem szülőktől, de elég volt egyszer megmutatni.

Semmi házimunkát nem csinál meg? Mert ha nem főz, de mondjuk szépen takarít, akkor osztozhattok valahogy a melón.

Munkája van amúgy?

2016. szept. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!