Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen penzem?

Hogyan legyen penzem?

Figyelt kérdés
Anyamek nem adnak penzt semmire.Meg ruhara sem.Hogyan tudnak penzt szerezni legalabb egy par ruhara?(alig van ruham)
2016. szept. 11. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
videkilany.hu
2016. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Diákmunkával tudsz csak, én sem kapok pénzt, csak én most dolgozni se tudok. Másik városba járok egyetemre (kicsi faluból), reggeltől estig, vagy 8-ra vagy 11-re érek haza. 4kor pedig kelek. :D


Én nyáron dolgoztam mindig, bár ezen a nyáron nem sokat tudtam. És félretettem, meg az ajándék pénzeket is.


Ha szerencséd van tudsz diákmunkát vállalni suli mellett, vagy hétvégén. :) Próbáld meg, vannak 4 órásak is.

2016. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Liácska, tegnap kettőkor 13 voltál, este hétkor már 14. isten éltessen...

Húzz tanulni.

2016. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tegnap két kérdést is feltettél hogy fiúzni akarsz. Az egyik kérdésednél 13 a másiknál 14 éves vagy. HA ennyi vagy tényleg akkor a diákmunka kiesik neked. Így marad az, hogy eladod az értékeidet, pl: szép állapotban lévő játékok, kis ruhák ami már nem jók rád, de szép állapotban vannak. Bizsu ékszereidet ha van.
2016. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2016. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A tesom es a baratnom is az en profilomrol szokott ide irni:)

aki pedig normalis valaszokat adott annak koszonom^^

2016. szept. 11. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor te most hány éves vagy?
2016. szept. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!