Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétsébve vagyok esve. Mit tegyek?

Kétsébve vagyok esve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval, Angliába járok suliba és nem annyira sikerült beilleszkednem. Vannak barátaim de másokkal nem nagyon jövök ki. Inkább csak a barátaimmal beszélek a többiekel nem nagyon. Lesz egy ki mit tud? és arra szeretnék jelentkezni a barátaimmal. Csak félek h beégek? Nem tudom így egyáltalán érdemes-e neki vágni. Ha nyerünk "híresek" leszünk a suliba és talán nekem is sikerül beilleszkednem. Te ha elszúrjuk lehet h a suli végéig evvel szivatnak. Te mit tennél a helyembe? Nem tudom jó kategoria-e de még ez a legjobb ahova beillik. 15/L
2010. ápr. 21. 17:53
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért
2010. ápr. 21. 17:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vágj bele! A félelem nem irányíthatja az életedet, nem szabhatja meg a tetteidet. És ha esetleg nem sikerül, akkor mi van? Nem kell, hogy mindenki szeressen, mindenkinél bevágódj. Azt írod, vannak barátaid. Klikkek mindenhol vannak. Ha itthon járnál suliba, ugyanígy felmerülhetne a beilleszkedés kérdése. Szóval hajrá, indulj a kit mit tud?-on, drukkolok Neked/Nektek!
2010. ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha tehetséges vagy benne akkor vágj bele.Ha cikiznek csak irigységből teszik,mert nem emrnek kiállni 100ember elé(csak tippelek:D).
2010. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hat ha en tehetseges volnek valamibe, es volna lehetosegem ezt megmutatni, es ezzel meg talan konnyebben menne a beilleszkedes en mindenkeppen megprobalnam.
2010. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!