Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez a "hagyjunk...

Hogy is van ez a "hagyjunk levegőt egymásnak" dolog?

Figyelt kérdés

Megértem ha mér olyan 18-25 évesek vagyunk körülbelül. Arról van szó hogy amíg iylen fiatal az ember és együtt van valakivel akkor ne lógjanak egymás nyakán. De mivan akkor ha eltelnek az évek és összeköltöznek? Azután folyton egymás nyakán lesznek nem?


konkrétabban mondom akkor: 18 éves lány vagyok, barátom 24 éves. sokat vagyunk együtt de mindig engedünk a másiknak szabad levegőt, hogy barátainkkal legyünk. mert ugye kell. és ha eltelnek az évek? és összeköltözünk akkor ez hogy lesz? akkor nem ununk rá egymásra?

(most is mind ketten dolgozunk)


2010. ápr. 21. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rajtatok áll. Amikor én összeköltöztem a párommal , mindketten doliztunk már, így nem is volt időnk állandóan egymáson lógni. Nem telefonáltam neki napi 3szor, meg ellenőrizgettem. 7 végéken meg közös progik, vagy pihi. Egész jó móka ;)
2010. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem untam rá a feleségemre. Szerintem félreérted, hogy miről van szó.
2010. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy együtt éltek még lehetnek külön progik is néha.
2010. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
30 éves vagyok , 1 éve élek a párommal. mindkettőnknek vannak hobbijai , saját baráti köre. nem lógunk egymás nyakán állandóan (meg is őrülnék:) ) . az a lényeg hogy az ember ne adja fel saját barátait, hobbijait a másikért. nem is jó ha valaki mindig mindent együtt csinál a párjával. az nagyon fojtó tud lenni egy idő után.
2010. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, igen egyet értek csak néha úgy kétségbe esek ezek miatt, hogy mi lesz ha el kell költöznöm nem lesz időm semmire, háztartást kell vezetnem nem jövök ki a fizetésemből. és a párommal is hogy lesz... szóval most ez így nekem elég ijesztő dolog :S
2010. ápr. 21. 17:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyeneken fölösleges rágódnod. Azt,hogy egymásra untok-e senki nem tudja megmondani.Az,hogy törekedtek arra,hogy ne történjen meg,rajtatok múlik...Mi kb szimbiózisban élünk együtt a barátommal(3 éve) Kb fél éve volt egy pont,amikor azt mondtam neki,hogy elegem van...(félreértés ne essék,nem belőle,hanem,hogy mindig mindent együtt)Elkezdtem külön programokat szervezni,ő pedig szintén...Most is boldogan élünk.

Mint annyi minden más esetben,szerintem itt is él az örök sablon: "őszinteség,nyíltság"

Nálunk beválik..

2010. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem,hogy aggódsz,mert tényleg nem habostorta együtt élni valakivel,de ha megvan a szeretet,tisztelet,kommunikáció,és megfelelő hozzáállás a dolgokhoz,akkor lehet a pozitív oldalát is szemlélni.Ezt egyébként sem kibírni kell,hanem élvezni!Amíg csak nyűg a szemedben,addig ne is jusson eszedbe,valószínűleg még meg kell rá érned agyilag,lelkileg.Néhány év,és változik a hozzáállásod,nem is keveset.Ne ijedj meg,ilyen a felnőtt élet,fel kell rá készülni,fel kell hozzá nőni.te is fel fogsz! (Ennyi idősen én is tele voltam félelemekkel és negatív gondolatokkal.)
2010. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha megtartjátok ezt, amit most, akkor nem fogtok ráunni egymásra. Mi is adunk elég teret a másiknak a férjemmel. Neki vannak fiús, focizós estéi, nekem lányos, plelykázós estéim. Nem vagyunk állandóan egymás nyakán. És ez így is van jól.

És hidd el, amikor majd összeházasodtok, lesz egy lakásotok-házatok,este hazaértek munkából, és mondjuk otthon is rendet pakoltatok, örültök, hogy végre ketten otthonvagytok.

2010. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha összeköltöztök is fontos, hogy legyenek külön dolgaitok. Ne ugyanazt a könyvet olvassátok, ne ugyanazokat a dolgokat csináljátok. Így egyrészt sokkal érdekesebb marad a másik (sosem tudsz mindent róla), másrészt nem esel kétségbe évek múlva, hogy nem maradt életed. Ad abszurdum egy szakítást könnyebben élsz meg (ne legyen ilyen...). Igen, rá lehet unni egymásra, ezért ezt meg is kell előzni. Nem valami nagy dolgoról van szó, csak hogy ne hanyagold a barátnőidet. Én két éve élek a párommal, de ma is járok a csajokkal bulizni. Még jó is, mert ha valaki fel akar szedni, azt egy egyedülálló barátnőmhöz tudom irányítani :)
2010. ápr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!