Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el otthon? Hogy...

Hogy mondjam el otthon? Hogy fogják fogadni?

Figyelt kérdés
Azt hiszik ,tanítónőire járok, de én építészmérnöknek tanulok 3 éve. Anyukám tanít és nagy csalódás lenne neki. Már titkoljam el végig?
2010. ápr. 20. 23:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én büszke lennék a lányomra ha építészmérnök lenne, ráadásul nagyobb biztonságban érezném őt, anyagilag. Régen kétfajta ember ment tanárnak, az egyik a nagyon elhivatott, a másik az akit máshova nem vettek fel. Mondd el nekik nyugodtan, legyen idejük felkészülni lelkiekben hogy a lányuk épitész lesz. Ne foszd meg őket attól hogy ismerősöknek büszkélkedhessenek veled.
2010. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy Te eltitkoltad, de az hogy lehet, hogy a szüleid erre 3 éven keresztül nem jöttek rá? Anyukád, aki tanárnő, soha nem kérdezte a 3 év alatt, hogy mit tanulsz éppen, hogy sikerültek a vizsgáid? Gondolom egy leendő tanár nem olyan tárgyakat tanul, mint egy építészmérnök.

Ne haragudj, de ez olyan nagy fokú érdektelenséget és oda nem figyelést jelent a szememben, hogy azon csodálkozom,

hogy miért is kellet eltitkolni, ha nem érdekli amúgy sem Őket.

2010. ápr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Ezen most kiakadtam,mint a taxiora:o Hogy lehetseges,hogy nem jottek ra eddig,es te ,hogy tudtad ennyi ideig eltitkolni,egyutt laktok meg vagy kulon?Ez nagyon erdekes,ilyet meg nem hallottam,szamithatsz a csalodottsagukra,mivel mar az elejen elmondhattad volna nekik,hogy te epiteszmernok akarsz lenni,es nem tanarno,azert mar bocsi,de lehetett volna benned ennyi gerinc,ez szerintem elegge fog a szuleidnek fajni,es ugy fogjak erezni ok rontottak el a nevelesedet,csalodast fogsz okozni mindenkeppen,lehet lepontozni,de ha velem a gyerekem ezt tenne,en mely depresszioba esnek!
2010. ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ja es azt meg elfelejtettem mondani,hogy valoszinuleg ok ks az ismerosoknek azt mondtak,tanarnonek tanulsz,es most ha megmondod,akkor mit mondanak a barataiknak,hogy hirtelen epiteszmernok lettel,azert ez nemsemmi szemetseg a szuleiddel szemben,nem gondoltal meg erre? Elozo vagyok!
2010. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Úristen!ezt hogy csináltad? nekem azt is tudták miből vizsgázom, hívtak a koliban, néha hoztak kaját....megmutattam nekik a felvételi lapot, pedig nem vagyunk az a tipikus összenőtt család, mindent magam intézek...ez gáz
2010. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
előző vagyok...először a szüleid helyében kiakadnék...utána magamba néznék...mert ez tényleg hihetetlen nemtörődömségre utal....korábban írta valaki, hogy tanár létére az anyukád nem kérdezett tőled, semmit, nem ajánlotta fel a segítségét???Vagy hazudtál.... De ezt az egészet egyszerűen nem tudom elhinni....ott a vizsgaidőszak..hazudtál a tárgyaidról, vagy szóba sem került???
2010. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
a,úgy büszkeséget az nem éreznék, csak mélységes szégyent és csalódást...milyen szülő gyerek kapcsolat az ilyen
2010. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
azt pedig aki nem iratkozott be, eldugta a hivatalos leveleket? pl. törlési határozat??? mik vannak...jó gimiben én is átírtam ezt-azt, na de azért kinőttem belőle
2010. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!