Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt anyukam, de?

Meghalt anyukam, de?

Figyelt kérdés

Sziasztok par napja meghalt edesanyam, es egyszeruen nem tudom ugy felfogni hogy elment, az van bennem, hogy a temetobe en barmikor kimehetek, lathatom a kepeit.

Igy nincs bennem az a nagy fajdalom,duh, ez szerintetek gaz?

Az mennyire jo, hogy ha kimegyek hozza a temetobe akkor elmeselem a napjaimat neki?!?

21/F


2016. aug. 27. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Idő kell, amíg felfogod, hogy nincs többé. Segíthet, ha kimégy a temetőbe, vagy ha arra gondolsz, amiket együtt átéltetek. Részvétem neked.
2016. aug. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom
2016. aug. 27. 07:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem!

Én is 21 éves fiú vagyok, de el sem tudom képzelni, hogy az édesanyám még ilyen korán itt hagyjon. Nagyon remélem, hogy még minimum 20-30 évig velem lesz. Szeretném ha ott lenne majd a diplomaosztómon, eltudjam neki mesélni, hogy milyen az első normális munkahelyem, az első fizetésemből megtudjam neki venni azt a fülbevalót amire már olyan régóta vágyik, ha ott lenne az esküvőmön, ha látná a jövőbeli unokáját.


Szerintem teljesen normális az, hogy kimész hozzá, és beszélgetsz vele. Rengeteg hasonló embert látok. Én is azt tenném.

Mindenkin máshogy jön ki az, ha elvesztett egy közeli hozzátartozót. Van aki elfogadja, mivel ez az élet rendje, van akit nagyon megtör, van aki belebolondul, így nincs kötött szabbály arra, hogy mi a jó és mi nem. Mindenki máshogy dolgozza fel!

Kitartást!

2016. aug. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyász egy folyamat, kb. 1-1,5 évig tart. Mindenki másképp gyászol. Most még nem fogtad fel, de majd ahogy telnek a napok hetek, a gyász folyamata is változik, egyre mélyül, majd egyre javul. Jó ha kimész hozzá, bár gondolatban bármikor beszélgethetsz vele, mert a lélek halhatatlan. A gyásznak vannak szakaszai, így keress rá a neten.
2016. aug. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat
2016. aug. 27. 07:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 14 éve halt meg, és még mindig, ha kimegyek olyan, mintha velem lenne.

Gyertyát gyújtok otthon, rá gondolok, stb., meg hiszek a lelkekben, az angyalokban, hogy ő figyel és segít, így azért nem olyan végleges a halála.

2016. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!