Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Tehát párommal együtt élünk az anyukája házába, szoba nappali, konyha, mosdó ennyi. Közvetlen mellett épül a mi házunk, szeptemberbe költözünk, de egy áramon vizen, gágon leszünk... Ez nem is lenne baj, mert anyósom nm lakik itthon, meg amúgy is korrekt nő.

De a lánya 6 hét után elvált a férjétől... -.- haza költözött az anyja házába azaz hozzánk a nappaliba. A rezsibe hol ad hol nem... Takarítani nem takarít, sőt ha kitarítok addig tart. A rágót hol a csapon hagyja hol a zuhiba köpi. Jön a tél a tüzelő felét ( mivel két külön háztartás lesz minden 50-50%osztodik) nem valószínű hogy oda tudja. Tpn van, kijelentette hogy ő idén már nem valószínű hogy dolgozni fog. magyarul azért járjak dolgozni hogy más melegen legyen. Betegen is megyek dolgozni, és kicsit degradál, ha haza esek 12h után hgy szalad a ház ő peshed a mi bőr kanapénkon (ami már tiszta kaja maradék) és nyomogatja a telót. Befeszok az ágyinkba.. Ha szól neki párom csak ránt a vállán kettőt, vagy kiabál vele... Emellett egyszerre 3 vasat tart a tűzbe, csúnya de leszoktam k...zni, ilyenkor párom azt mondja hgy mégis csak a húga. Mit kéne tennem. Az egész családja szidja, mindenki látja hgy szét turja a kapcsolatunkat, kevesebb mint egy éve lakunk csak együtt tehát van hova surlodni nekünk is.


2016. aug. 25. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Talán hátha az anyja, vagyis a párod Édesanyjára hallgatna. Az ő lánya, neki kéne tisztáznia vele a dolgokat, hogy ez így nem mehet tovább. Valószínűleg megviselte a válás, ami érthető, de azért nem kéne ennyire elhagynia magát.
2016. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

NEm világos, hogy ennyi ember hogy tud egy szobában lakni, meg a párkapcsolatotok is érdekes lehet a mamával meg a sógornövel egy szobában....


De ha szeptemberben költöztök, akkor már nem sokáig kell közösködni, addig bírjátok ki.


Amihez viszont ragaszkodnék, az az, hogy a víz-villany-gáz külön óráról menjen, különben fizethettek a sórógnö után vagyonokat.

2016. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A gáz és villany a legkevesebb. Szereltessetek fel egy mellékmérőt a házatokra, és mindenki a sajátját fizeti (annak érdemes utánanézni még előre, hogy mi van olyankor, ha nem fizeti a sajátját, nem terhelik-e majd rátok).


A fából én annyit vennék, ami NEKÜNK kell. Ha neki is szüksége van fára, fizesse ki a részét vagy rendeljen magának.


Párod meg tegye helyre ezt a libát. Kész csoda, hogy volt olyan bolond, aki feleségül vette.

2016. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A kazán egy. Tehát ha begyujtunk a mi fánkkal nála is meleg lesz, kivéve ha tetünk fel egy elzáró csapot. Az anyjára sem hallgat. Teljesen kész vagyok.
2016. aug. 25. 21:24
 5/13 A kérdező kommentje:
2.a,, mama,, nem lakik otthon, de ezt írtam is. ,,,,csak"" hárman... De az is epp egy fővel több mint kellene :D
2016. aug. 25. 21:26
 6/13 A kérdező kommentje:
A keresetek 100% ELMEGY. TEHAT NEM INGYEN LAKOK OTT. KÖZÖSEN ÉPITKEZÜNK...
2016. aug. 25. 23:47
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja a telek árát. Ami 5 millió volt, és fizetem a rá felvett kölcsönt
2016. aug. 25. 23:48
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves 6os csak nem te is ingyenélő vagy? :D
2016. aug. 25. 23:49
 9/13 A kérdező kommentje:
És ki mondta hogy menjen el egyébként, nem erről van szó hogy el menjen (nem is lenne hova) de azért mert oda a születik a saját kiadását állja más, takarítson utána, ha kell egy nap többször mert épp nem oda születik, bár a házra felvett hitelt ő fizeti... Igen tényleg pofátlan vagyok. A kérdés nem az volt hogy te szerinted mennyire kell egy oda került embernek eltartani az oda szülöteket hanem hogy Mit kéne tennem.
2016. aug. 26. 00:02
 10/13 A kérdező kommentje:
Egy kérdést tettem fel. Nem fogok magyarászkodni. Ennek is megvan az oka. Nem így akartam ebbe cseppentem bele. Vagy a kérdésre válaszolj vagy menj máshova kötekedni.
2016. aug. 26. 02:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!