Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy barátnőm...

Miért van az, hogy barátnőm állítása szerint 3 nap alatt elmúlt a szerelem, amit irántam érzett, minden érzése, és azóta el sem tudom érni?

Figyelt kérdés
Az érettségi miatt idegeskedett, látszott rajta, hogy majd felrobban a stressztől, mindentől elfordult, végül tőlem is. Csak "begolyózott" a stressztől, és megjavul, vagy más lehet a baj? Mert nem hiszem, hogy a szerelem csütörtökről szombatra elmúlna...
2010. ápr. 20. 18:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát, nem szeretnélek megbántani, de szerintem soha nem volt szerelmes beléd igazán, csak ezt mondta. Valszeg csak kellett neki egy pasi, hogy ne legyen egyedül, és pont te voltál kéznél. Nem olyan nehéz szerelmet hazudni, sokan csinálják, nem is gondolnád, mennyien.
2010. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!