Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy barátnőm...

Miért van az, hogy barátnőm állítása szerint 3 nap alatt elmúlt a szerelem, amit irántam érzett, minden érzése, és azóta el sem tudom érni?

Figyelt kérdés
Az érettségi miatt idegeskedett, látszott rajta, hogy majd felrobban a stressztől, mindentől elfordult, végül tőlem is. Csak "begolyózott" a stressztől, és megjavul, vagy más lehet a baj? Mert nem hiszem, hogy a szerelem csütörtökről szombatra elmúlna...
2010. ápr. 20. 18:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
10 hónapot voltunk együtt, irántam semmi negatívum nem mutatkozott a vislkedésén.. Szerintem csak hiszti, de érdekelne más véleménye is.
2010. ápr. 20. 18:21
 2/11 A kérdező kommentje:
A stressz az érettségi miatt van, mind a ketten 18 évesek vagyunk.
2010. ápr. 20. 18:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem jelentkezik , ne keresd. Ha nem jelentkezik, lépj tovább. 10 hónap relatíve hosszú, de nem a világvége. 18 éves vagy, tudod mennyi csaj van még hiszti nélkül? ;)
2010. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom.. De én még szerelmes vagyok, pont annyira mint a legelején, és fáj a gondolat, hogy elveszítem. És az még jobban fáj, hogy 10 hónap együttlét után annyiba sem becsül, hogy elmondja, mivan.
2010. ápr. 20. 18:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, fiuk között is van nem egyenes, meg lányok között is. Még mindig jobb, ha most találkozol ilyen dologgal, mintha 25 évesen pl. Ettől függetlenül van remény arra, hogy csak összeomlott az érettségi előszele miatt, de akkor úgyis keresni fog. Várj 2 hetet.
2010. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Írok neked egy érdekeset! Én már nem 20-vagyok se nem 30 éves, és remélem a barátnőddel nem az történt mint velem. Amikor kezdtem tini lenni, majd felnőtté váltam nagyon furcsa dolgot tapasztaltam saját magamon. Ezt most megosztom veled. Nagyon sok udvarlóm volt, de komolyabb kapcsolatom kb. 5.Ebbe az öt srácba nagyon szerelmes voltam, hosszabb - rövidebb ideig, hónapokig, évekig jártunk is. És mind az ötöt én hagytam el, egyszer csak jött az érzés egyik napról a másikra és vége lett. Fogalmam nincs miért, pedig szerettem őket. De mintha valaki fejbelőtt volna és teljesen kiábrándultam belőlük. És számomra is az volt a legszörnyűbb, hogy még meg sem tudtam nekik magyarázni az okot, miért. És 10 évvel ezelőtt megismerkedtem a férjemmel, és nem egyszer féltem, hogy megint úgy járok, hogy egyszercsak rámtör nem kell tovább, amikor ő aztán igazán nem érdemelné meg hogy elhagyjam.A kapcsolatunk alatt párszor meginogtam, és küzdöttem ez ellen az érzés ellen, szerencsére még együtt vagyunk. És nagyon remélem együtt is maradunk. Elképzelhető azért, hogy ő az igazi. Ezt nem vigaszként írtam le neked, csak egy példa, milyen érdekeset produkál egy női elme. Kívánom, hogy visszatudd szerezni a barátnődet!
2010. ápr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A szerelem egyik napról a másikra nem múlik el magától. három lehetőség van: 1, már régebben elmúlt csak te nem tudtál róla 2, valami külső tényáző erősen rásegített hogy elmúljon (másik pasi, vagy esetleg te nem voltál toleráns az érettségiére, ezt el tudom képzelni, párom sem fogja fel hogy most nem fogok vele tölteni minden percet) 3, csak beketyózott a stressztől és elmúlik.

Mindenesetre ne hívogasd, legalább az érettségikig ne. majd utánna keresheted ha nem keres magától, bár ha nem keres magától lehet nem is kéne folytatnotok.

2010. ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Nézz körül a mai 18 éves lányok közt. Jómekkúrták és nem merte bevallani.
2010. ápr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most beszéltem vele, azt mondta, úgy érzi, már nem szerelemmel szeret, és hogy nincs jövője a kapcsolatnak.
2010. ápr. 20. 19:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne higyj a többieknek igenis megváltozhatnak az érzések ilyen rövid idő alatt. Lehet hogy kiábrándult belőled vagy ilyesmi.
2010. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!